Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Łódź

Piotrkowska 229/231, 90-456 Łódź
www.hilodz.com

Skontaktuj się z obiektem

Anna Puta Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Łódź

Czterogwiazdkowy hotel w Łodzi już przyjmuje gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel w Łodzi już przyjmuje gości - Holiday Inn Łódź

  Oficjalne otwarcie obiektu przy ul. Piotrkowskiej miało miejsce 6 czerwca 2012 r. Atutem nowego hotelu sieci Holiday Inn są nowoczesne sale konferencyjne oraz liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

   

   

   

   

   


  Hotel udostępnia do dyspozycji gości 127 pokoi - w tym 10 apartamentów - z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu. Organizatorzy konferencji mają do dyspozycji 490 mkw. powierzchni konferencyjnej. Nazwy poszczególnych sal konferencyjnych mieszczących się na parterze i pierwszym piętrze (Filmowa, Przemysłowa, Piotrkowska, Pałacowa, Bankowa, Fabryczna i Festiwalowa) nawiązują do historii miasta. Ostatnia - największa z sal - jest w stanie pomieścić do 140 osób przy teatralnym ustawieniu krzeseł. Każda znajdująca się w obiekcie sala konferencyjna została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz wielojęzyczny panel sterujący ekranami, oświetleniem, nagłośnieniem oraz klimatyzacją). Na wyposażenie sal składają się m.in.: projektor multimedialny, projektor slajdów, flipchart, mównica, mikrofony, tablica i ekran. Podmioty zainteresowane wynajęciem przestrzeni na imprezy mogą skorzystać z tarasu znajdującego się na piątym piętrze budynku.

  Na dania kuchni azjatyckiej, amerykańskiej, śródziemnomorskiej i polskiej gości odbywających się w hotelu konferencji do Restauracji Łódzkiej zaprasza jej szef kuchni, Robert Głyda. Lokal jest w stanie pomieścić do 80 osób. Do dyspozycji uczestników spotkań pozostaje również DiM bar, w którym serwowane są napoje i przekąski. Na miejscu znajduje się także centrum fitness oraz sauna.

  Dyrektorem łódzkiego hotelu jest Jolanta Tylus, która pracowała m.in. w  warszawskim pięciogwiazdkowym Hotelu Marriott,  była dyrektorem handlowym w Warszawskim Centrum EXPO XXI oraz dyrektorem Fundacji Polish Prestige Hotels. - Bardzo cieszę się, że nowy hotel pod szyldem Holiday Inn otwieramy właśnie w Łodzi. Łódź staje się coraz ważniejszym ośrodkiem biznesowym i turystycznym, który ściąga nowe inwestycje do Polski. Jestem przekonana, że hotel zyska dużą popularność ze względu na swoją wyjątkową ofertę biznesową i konferencyjną oraz atrakcyjne położenie w samym centrum miasta – dodaje dyrektor hotelu.

  źródło: www.hilodz.com