Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Łódź

Piotrkowska 229/231, 90-456 Łódź
www.hilodz.com

Skontaktuj się z obiektem

Anna Puta Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Łódź

Oficjalne otwarcie łódzkiego hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Oficjalne otwarcie łódzkiego hotelu - Holiday Inn Łódź

  20 września 2012 r., w Łodzi odbyło się oficjalne otwarcie hotelu Holiday Inn. Należący do InterContinental Hotels Group czterogwiazdkowy obiekt mieści się w centrum miasta, przy ulicy Piotrkowskiej.

   

   

   

   

   

   


  W oficjalnym otwarciu hotelu uczestniczyło ponad 300 osób ze świata kultury, biznesu  i polityki, w tym prezes spółki DiM Hotel Łódź Sebastian Rudnikowski i wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak. W takt standardów muzyki jazzowej i popularnej przybywających na imprezę gości witały sobowtóry Marilyn Monroe i Stevie Wondera. Wśród atrakcji wieczoru wymienić należy pokaz mody studentów ASP, układanie mozaiki z logo hotelu, pokaz 2 tysięcy fajerwerków oraz kasyno. Poczęstunek serwowany był przez szefa kuchni Roberta Głyda, wielokrotnego laureata konkursu l’Art de la cuisine Martell. Toast wygłosił natomiast Maciej Stuhr. Najbardziej wytrwali mogli bawić się do rana dalej na specjalnie zorganizowanej dyskotece.

  Holiday Inn w Łodzi to pierwszy hotel tej marki w mieście. Czterogwiazdkowy obiekt posiada 127 pokoi z bezpłatnym dostępem do internetu. Specjalnością hotelu jest pillow menu, czyli zestaw poduszek w skład którego wchodzą zarówno miękkie jak i twarde modele oraz poduszki dla alergików. Ściany parteru, gdzie mieszczą się m.in. recepcja i bar, zdobi historyczna panorama ulicy Piotrkowskiej, wykonana na podstawie fotografii pochodzących ze zbiorów Muzeum Miasta Łodzi. Także w każdym pokoju hotelowym znajdują się fotografie dawnego miasta.

  Do dyspozycji organizatorów konferencji hotel oddaje 490 mkw. powierzchni konferencyjnej, w tym stylową Salę Filmową przeznaczoną na kameralne spotkania biznesowe do 140 osób. Wśród pozostałych sal konferencyjnych znajdują się także: sala Przemysłowa, Festiwalowa, Piotrkowska i Fabryczna. Chlubą hotelu jest również Executive Suite – apartament składający się z dwóch oddzielnych, ekskluzywnie umeblowanych pokoi oraz dwóch łazienek o nowoczesnym designie

  źródło: www.hilodz.com