Nie każdy łódzki hotel może pochwalić się tak doskonałą lokalizacją. Czterogwiazdkowy Holiday Inn Łódź usytuowany jest w samym centrum zdarzeń, przy najbardziej reprezentacyjnej ulicy miasta – Piotrkowskiej. W nim z sukcesem zorganizujesz nie tylko konferencje i szkolenia, ale zaplanować możesz także spotkanie integracyjne na nowo otwartym tarasie z widokiem na panoramę Łodzi. 

Hotel Holiday Inn Łódź od ponad dekady przyjmuje gości, którzy cenią sobie śródmiejską lokalizację, komfort pokoi, sale przygotowane na profesjonalne konferencje i narady oraz życzliwy zespół, który wesprze na każdym etapie pobytu. 

Hotel szybko stał się stałą częścią łódzkiego pejzażu. Jego wygląd z jednej strony doskonale odpowiada wysokiemu standardowi obiektu, z drugiej zaś koresponduje z architekturą sąsiedztwa. Ta konsekwencja zachowana została także we wnętrzach hotelu, które są eleganckie i nowoczesne zarazem. W takim otoczeniu goście eventów i konferencji w Łodzi z pewnością nie tylko spotkają się w celach biznesowych, ale również z chęcią poznają lepiej miasto, które jest na wyciągnięcie ręki – w ciągu kilku minut dotrzeć można do parku Reymonta czy Muzeum Kinematografii. Hala Expo Łódź od obiektu oddalona jest o 1 km, a Atlas Arena – 3 km. Hotel dysponuje też parkingiem dla 70 pojazdów.

Holiday Inn Lodz hotel konferencyjny

Konferencje przy Piotrkowskiej z widokiem na miasto

Holiday Inn Łódź jest hotelem, który w pełni przygotowany jest do obsługi wydarzeń o różnym charakterze, czy będą to konferencje dla 150 osób, czy narady w gronie 12 uczestników. Na 490 m kw. i dwóch piętrach rozlokowanych jest łącznie 8 sal konferencyjnych. Największą z nich, Festiwalową (140 m kw.) można podzielić, uzyskując dwie mniejsze przestrzenie na szkolenia dla 100 i 40 osób. Przed salą Festiwalową znajduje się duże lobby, które wykorzystać można jako przestrzeń wystawienniczą.

Hotel Holiday Inn Lodz sala konferencyjna wystawowa

Sale Bankowa i Piotrkowska posiadają duże okna wychodzące na główną ulicę Łodzi. Obie doskonale sprawdzą się na warsztaty dla 35-50 osób. Szkolenia dla 40-90 uczestników zorganizować można z kolei w salach na pierwszym piętrze – przestronnej Pałacowej (111 m kw.) oraz Przemysłowej (62 m kw.). 

Hotel Holiday Inn Lodz sala konferencyjna

Na mniejsze spotkania typu zebrania lub rekrutacje chętnie wybierane są: Sala Filmowa (25 m kw.) i Fabryczna (41 m kw.), która połączona jest bezpośrednim przejściem z salą Pałacową i często wykorzystywana jako VIP Room.

Wszystkie sale konferencyjne w Holiday Inn Łódź wyposażone zostały w klimatyzację, nowoczesny sprzęt audiowizualny i ergonomiczne meble, a nad przebiegiem wydarzenia czuwać będzie wykwalifikowany personel. 

Dobre widoki na integrację po konferencji

To nie wszystko, co do zaoferowania ma łódzki czterogwiazdkowiec. W cieplejsze miesiące warto zarezerwować miejsce na położonym na 6. piętrze hotelu tarasie. Waszych gości zaskoczy rozciągający się z niego wspaniały widok, sięgający od łódzkiego Manhattanu, poprzez unikatowe postindustrialne obiekty, aż po Katedrę. Na tarasie spotkać się można na wspólnym lunchu, kolacji, koktajlu lub skosztować aromatycznej kawy z widokiem na Śródmieście. Dla grup liczących powyżej 30 osób hotel przygotował specjalną ofertę grillową, co doskonale urozmaici pobyt biznesowy w Łodzi.

Hotel Holiday Inn Lodz taras widokowy

Oaza spokoju w centrum Łodzi

Na udany pobyt służbowy lub integracyjny składa się również jakość wypoczynku w hotelu. Holiday Inn Łódź oferuje 117 klimatyzowanych pokoi oraz 10 apartamentów, w tym 9 typu Junior Suite. Goście wypoczną na wygodnych łóżkach z wyborem miękkości poduszek, a do wyposażenia należą także ergonomiczne biurko oraz minibar. W trosce o zapewnienie gościom jeszcze większego komfortu hotel przechodzi zmiany – w ostatnim czasie we wszystkich pokojach wymieniono wykładziny. 

Hotel Holiday Inn Lodz pokoj

Dokąd się udać na śniadanie lub lunch? W obiekcie działa przytulna i klimatyczna restauracja z menu bazującym na produktach sezonowych, z wędlinami wędzonymi tradycyjnymi metodami przez hotelowych kucharzy i ciastami własnego wypieku. Do restauracji przynależy też Open Lobby, które jest dodatkową przestrzenią na spotkania. 

Hotel Holiday Inn Lodz restauracja

Powodzeniem wśród gości cieszy się strefa relaksu z czynnymi całą dobę sauną oraz siłownią, w której pracować można nad swoją formą, również po godzinach spędzonych na szkoleniach.

IHG Business Rewards – warto być razem na dłużej

Holiday Inn Łódź to miejsce, do którego się wraca. Z myślą o stałych klientach powstał program lojalnościowy IHG Business Rewards. Organizatorzy spotkań, którzy regularnie rezerwują tu sale konferencyjne i pokoje dla grup oraz organizują wydarzenia w Holiday Inn, za każdą opłaconą usługę otrzymują punkty (1 dolar = 3 punkty), które następnie przeznaczyć mogą na nagrody przewidziane w programie, np. bezpłatne noclegi w hotelach należących do grupy InterContinental na całym świecie, karty podarunkowe czy bony. Warto zatem wracać do sprawdzonych miejsc, zwłaszcza gdy zyskuje się podwójnie.