Międzyzdroje – znajdź idealne miejsce na konferencję
Strona główna    /    Zachodniopomorskie    /    Sale konferencyjne w Międzyzdrojach - przewodnik organizatora konferencji

Sale konferencyjne w Międzyzdrojach - przewodnik organizatora konferencji

Konferencje nad morzem - to się zawsze sprawdza! Międzyzdroje mają dużo do zaoferowania organizatorom wydarzeń. Promenada Gwiazd, molo, Europejski Festiwal Gwiazd i plaża - to nie jedyne atuty tego kurortu. Międzyzdroje mają także nowoczesne sale konferencyjne i bankietowe oraz urozmaicone zaplecze gastronomiczne.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty konferencyjne w Międzyzdrojach

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Liczba znalezionych obiektów: 21
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 100
 • 110
 • 220
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 80
 • 90
 • 65
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 70
 • 70
 • 58
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 75
 • 82
 • 70
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 140
 • 243
 • 313
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 462
 • 462
 • 199

Międzyzdroje to jeden z popularniejszych kurortów nad polskim morzem. Położony na wyspie Wolin, w województwie zachodniopomorskim, stanowi ciekawe miejsce na konferencje i eventy. Mieszka tu niecałe 6 tysięcy osób, a hoteli, które oferują komfortowe zaplecze noclegowe i sale konferencyjne, jest naprawdę sporo. Dodatkowo morze, plaże, Woliński Park Narodowy i coroczny Europejski Festiwal Gwiazd – przyciągają tłumy turystów. O promocję regionu dba Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna (ZROT).

Konferencje w Międzyzdrojach - jak dojechać?

Na eventy organizowane w Międzyzdrojach można dojechać jednym z połączeń kolejowych. 1,5 godz. zajmie trasa do Szczecina, 3,5 godz. - do Koszalina. Do Międzyzdrojów kursują również autokary obsługiwane przez prywatnych przewoźników. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 3 ze Szczecina do Świnoujścia. Z kolei najbliższe lotnisko Szczecin Goleniów znajduje się około 50 km od Międzyzdrojów.

Sale konferencyjne na duże eventy w Międzyzdrojach

Miejsc na wielotysięczne targi czy kongresy w Międzyzdrojach nie ma. Kurort wyróżnia jednak wybór interesujących hoteli konferencyjnych w różnych standardach. Te największe to trzygwiazdkowy hotel Vestina znajdujący się przy znanej Promenadzie Gwiazd. Oferuje on salę dla 400 osób. W czterogwiazdkowym hotelu Aurora Family & Spa możemy wybierać spośród sześciu sal. Największy event, jaki tu zorganizujemy, może liczyć ponad 460 gości. Sporym zapleczem konferencyjnym może pochwalić się również znany z widokówek hotel Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, który stoi tuż przy plaży głównej. Amber Baltic to czterogwiazdkowiec, który oferuje cztery sala, w tym największą dla 370 osób. Konferencję dla 300 osób zorganizujemy także w największej z siedmiu sal Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Hotel Vestina Międzyzdroje sala konferencyjna nad morzem

Hotel Vestina

Nie tylko na duże wydarzenia. Kameralne konferencje nad morzem

Pozostałe hotele w Międzyzdrojach oferują sale na średniej i małej wielkości spotkania. Wśród tych z salami dla 100-200 osób warto wyróżnić trzygwiazdkowe: Hotel Trofana Wellness & Spa oraz Hotel Wolin.

Jeśli poszukujemy miejsca na bardziej kameralne spotkania, ciekawą propozycją są rezydencje. W mieście jest ich kilka. Golden Tulip Medzyzdroje Residence oferuje trzy sale konferencyjne dla maksymalnie 100 osób. Rezydencja Bielik Wellness & Spa to również miejsce na event dla 100 osób. W Rezydencji Korab na konferencji pomieści się jednocześnie 87 osób, a Rezydencja Uśmiech Morza oferuje salę dla 70 osób.

Event, event i po evencie… relaks i integracja w Międzyzdrojach!

Czy da się pogodzić pracę i wypoczynek? Nad morzem z pewnością. Po konferencji w Międzyzdrojach warto jej uczestnikom zapewnić trochę relaksu. Najchętniej połączonego z integracją. Jeśli szukamy profesjonalnego wsparcia obsługi w organizacji spotkania, warto wziąć pod uwagę większe obiekty oraz te o wyższym standardzie. Hotele trzy- i czterogwiazdkowe z pewnością są przygotowane na wysokie wymagania organizatora konferencji. Firmowy grill w hotelowym ogrodzie? Wieczorny pokaz barmański? A w razie niepogody – relaks w hotelowym spa. Tu warto przyjrzeć się np. Hotelowi Marina Międzyzdroje - z ofertą dla miłośników golfa, czy Hotelu Vestina z bogatą ofertą Spa.

Zdj. Aleja Gwiazd, Aw58, Wikimedia Commons

Sale konferencyjne w innych miastach