Konferencje - obiekty ekonomiczne

Obiekty ekonomiczne to tak zwana "jakość za rozsądną cenę". Sale konferencyjne w obiektach ekonomicznych są często równie profesjonalnie wyposażone, jak w obiektach o wysokim standardzie, jednak ceny są z różnych przyczyn o wiele niższe.


Organizacja konferencji w obiektach ekonomicznych

 


Oferta obiektów ekonomicznych przeznaczona jest dla osób nie dysponujących zbyt dużym budżetem. Hotele, zaliczające się do grona obiektów ekonomicznych, to zazwyczaj dwu- i trzygwiazdkowce. Obiekty ekonomiczne są chętnie wybierane przez organizatorów na szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne. 

 

 

Kluczowe obiekty i sale konferencyjne o charakterze ekonomicznym

 


Wybór obiektów ekonomicznych, czyli obiektów, o standardzie trzech i dwóch w gwiazdek, gdzie ceny nie są wygórowane - w Polsce jest bardzo bogaty. Obiekty ekonomiczne dysponują salami różnej wielkości  - od małych, kameralnych, przez 100-osobowe, po wielkie sale kongresowe. 


Wśród hoteli o standardzie trzech gwiazdek, gdzie znajduje się sala konferencyjna na ponad 500 osób, wymienić można np.: Hotel Kuźnia Napoleońska w Teresinie, Mercure Kasprowy Zakopane, Novotel Warszawa Airport, Hotel Dworek Tryumf w Księżynie koło Białegostoku, Hotel Murat w Redzie, Hotel Marsel w Łącku koło Płocka, Hotel Sevilla w Rawie Mazowieckiej, czy Hotel Mercure Panorama Wrocław.
Zaplecze konferencyjne  na 500 osób o standardzie dwóch gwiazdek ma Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia.

Przykładem obiektów ekonomicznych mogą być również hotele zabytkowe, mieszczące się w zamkach lub wiekowych budowlach, jak np.: Hotel Zamek Na Skale w miejscowości Lądek-Zdrój, Carskie Koszary w Zamościu, Zamek Kliczków w Osiecznicy, czy Hotel Fryderyk w Dusznikach-Zdroju.

Liczba znalezionych obiektów: 862

Region w liczbach

  • Obiekty886
  • Liczba miejsc w salach konferencyjnych329,833
  • Liczba miejsc noclegowych93,568
  • Największa powierzchnia konferencyjna32,767 m2