Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Konferencje - obiekty regionalne

Konferencje - obiekty regionalne

Obiekty regionalne to z pewnością wizytówki regionu. Każdy region charakteryzuje inna kultura, inne smaki, inne zwyczaje. By zaprezentować gościom zalety danego regionu, właściciele wybranych obiektów hotelowych decydują się na styl regionalny.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Organizacja konferencji w obiektach regionalnych

Obiekty regionalne są trafnym wyborem, szczególnie w przypadku zagranicznych uczestników konferencji bądź spotkania, którym chcemy zaprezentować właściwości danego obszaru Polski. To okazja nie tylko do zaprezentowania folkloru miejsca, ale także tak ostatnio modnej, regionalnej kuchni oraz perełek turystycznych danego regionu. Znacznie różnić się będą od siebie obiekty utrzymane w stylu regionalnym na Kaszubach i te w górach. Z pewnością będzie je jednak łączyć jedno - słynna polska gościnność.

Kluczowe obiekty i sale konferencyjne o charakterze regionalnym

Obiekty regionalne nadają się na spotkania każdego rodzaju. Często oddają cechy regionu, umożliwiając gościom lepsze poznanie danego miejsca, co uznać można za wartość dodaną.

W Polsce wśród obiektów o charakterze regionalnym wybierać można pomiędzy hotelami z wielkimi zapleczami konferencyjnymi, profesjonalnie przygotowanymi ośrodkami konferencyjnymi czy obiektami alternatywnymi.

Sale konferencyjne na 200 osób oferują m.in: Hotel Kruk położony na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego w Smardzewicach, Beskidzki Raj w miejscowości Zawoja, Mazurskie Centrum Aktywnego Wypoczynku Gerczak w Iławie, Lipowy Gościniec w Otwocku Wielkim koło Warszawy, czy np. Hotel Stok w Wiśle.
Jednym z większych hoteli tego typu jest Folwark Zalesie, położony w Wieliczce. Folwark Zalesie posiada zaplecze konferencyjne przystosowane do organizacji konferencji z udziałem 600 uczestników.

Do mniejszych i bardziej kameralnych obiektów regionalnych zaliczyć można Hotel Czarny Potok w Zakopanem, Wichrowe Wzgórza Kaszubska Oaza Zdrowia w Chmielnie, Pensjonat Sarmacja w Rynie czy np. Willę Silene w Bukowinie Tatrzańskiej.

Warto zapoznać się również z ofertą takich obiektów jak: Hotel Olandia w Kwilczu, Osada Karbówko w Ciechocinie, Młyn Klekotki Resort and Spa w Godkowie, czy Hotel Gramburg w Zblewie.