Przewodnik: Konferencje Mazowieckie
Organizujesz konferencje w Mazowieckim?
W naszym przewodniku znajdziesz praktyczne informacje o województwie oraz:
hotele, restauracje, atrakcje, sale konferencyjne w Mazowieckim.

Sale konferencyjne: mazowieckie

Wyszukiwarka obiektów
  • Konferencja:
  • Bankiet:
  • Nocleg:

Promowane obiekty

 • Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club
  Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club Sala konferencyjna na 3000 osób.Bankiet na 250.Nocleg na 150.
 • Pałac Lasotów
  Pałac Lasotów Sala konferencyjna na 80 osób.Bankiet na 60.Nocleg na 16.
 • Pałac Ojrzanów
  Pałac Ojrzanów Sala konferencyjna na 140 osób.Bankiet na 80.Nocleg na 26.
 • H15 Boutique Hotel
  H15 Boutique Hotel Sala konferencyjna na 100 osób.Bankiet na 100.Nocleg na 94.

Obiekty konferencyjne

 • Konferencje mazowieckie

 • Organizacja konferencji w województwie mazowieckim

  Konferencje w województwie mazowieckim organizowane są przede wszystkim w Warszawie, ale również w miejscowościach oddalonych kilkadziesiąt kilometrów od miasta. W okolicach leżącego nieopodal stolicy Zalewu Zegrzyńskiego funkcjonuje kilka dużych, nowocześnie wyposażonych hoteli konferencyjnych. Do obsługi gości konferencyjnych przygotowane są również obiekty zabytkowe – pałace, wille i dworki.

  Stolica Polski posiada bogate i zarazem profesjonalne zaplecze konferencyjno-hotelowe. Centrum biznesowe Polski przyciąga kongresy, konferencje i różnego rodzaju eventy ze wszystkich zakątków kraju i świata. Atutami tego miasta są m. in.:

  - szeroki wybór lokalizacji, w których istnieje możliwość organizacji spotkań biznesowych, w tym miejsc alternatywnych jak teatry i muzea,

  - położenie w centrum Polski,

  - dobra komunikacja wewnątrz miasta jaki i połączenia krajowe oraz międzynarodowe, obsługiwane przez lotnisko Chopina i lotnisko w Modlinie. 

  W Warszawie i okolicach znajduje się kilkanaście obiektów, w których można zorganizować konferencję na co najmniej 1000 osób oraz bankiet dla minimum 500 osób. 

  Hotele konferencyjne, które zapewniają tego typu warunki to:

  • Hilton Warsaw & Convention Centre  - hotel pięciogwiazdkowy w centrum Warszawy, 1850 osób - konferencja, 1480 osób – bankiet,
  • Hotel Narvil Conference & SPA w Serocku - czterogwiazdkowy hotel , 1300 osób -  konferencja, 1200 osób - bankiet,
  • Hotel Warszawianka w Serocku - czterogwiazdkowy hotel , 1500 osób - konferencja, 1500 osób - bankiet,
  • Windsor Palace and Conference w Serocku - czterogwiazdkowy hotel , 1000 osób – konferencja, 600 osób - bankiet,
  • Centrum Kongresowe Gromada, w pobliżu Lotniska Chopina – 2500 osób – konferencja, 1000 osób – bankiet.

  Oprócz hoteli organizację dużych kongresów umożliwiają również centra kongresowo-targowe. Należą do nich:

  • MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim,
  • Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty na warszawskim Mokotowie,
  • ATM Studio – studio filmowo-telewizyjne,
  • centrum targowe MT Polska,
  • Warszawskie Centrum EXPO XXI,
  • hala Torwar.

   

  Obiekty kultury, w których można zgromadzić uczestników konferencji to m. in. Pałac Kultury i Nauki z Salą Kongresową, Teatr Wielki Opera Narodowa czy Filharmonia Narodowa.

   

  Kluczowe obiekty i sale konferencyjne w województwie mazowieckim

   

  Najbardziej charakterystycznym miejscem konferencyjnym Warszawy i województwa mazowieckiego jest Pałac Kultury i Nauki – najpotężniejszy i zarazem najbardziej rozpoznawalny symbol Warszawy. Jest on jednym z największych centrów kongresowych w Warszawie, które jednorazowo może pomieścić 4500 uczestników. Największa sala – Kongresowa na 2880 ma profesjonalnie przygotowaną scenę, na  której odbywają się koncerty i recitale. Ponadto do dyspozycji organizatorów konferencji są mniejsze sale na 80-100 osób. Sala bankietowa pomieści do 1360 osób. 

  Największe hotele pięciogwiazdkowe to Hilton Warsaw and Convention Centre z zapleczem konferencyjnym na 1850 osób, The Westin Warsaw, który może ugościć 560 uczestników konferencji, Sheraton Warsaw Hotel na 600 osób, Sofitel Warsaw Victoria z salą dla 650 osób oraz InterContinental Warszawa z salą na 414 osób.

  Obiekty luksusowe, na terenie województwa mazowieckiego, zlokalizowane poza Warszawą, w których istnieje możliwość przeprowadzenia spotkania z udziałem ponad 500 uczestników to czterogwiazdkowce, takie jak: Windsor Palace Hotel & Conference Center w Serocku, Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & Spa również w Serocku, Sobienie Królewskie Contry & Golf Club w Sobieniach Jeziorach, Hotel Willa Zagórze w Okuniewie, a także Hotel Mazurkas & MCC Mazurkas Conference Centre w Ożarowie Mazowieckim.

  Jeśli szukacie kameralnej oprawy Waszej konferencji, możecie także skorzystać z oferty pałacyków, dworków i willi, które zapewniają wysoki standard i są również przygotowane do obsługi zjazdów.

  Sobienie Królewskie Contry & Golf Club w Sobieniach Jeziorach zapewni obsługę konferencji dla 600 uczestników. Zjazd dla 200 gości możecie zorganizować w Pałacyku w Otrębusach. Do 130 uczestników przyjmie Pałac Ossolińskich w miejscowości Stredyń.