Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Konferencje - obiekty luksusowe

Konferencje - obiekty luksusowe

Obiekty luksusowe to przeważnie hotele i pałace o standardzie czterech i pięciu gwiazdek. Do obiektów luksusowych zaliczają się również wybrane centra kongresowe o eleganckim wystroju i profesjonalnej obsłudze, a także kluby VIP.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Organizacja konferencji w obiektach luksusowych

Spotkania w obiektach luksusowych wymagają zazwyczaj sporych nakładów finansowych, jednak nikogo nie dziwi fakt, że za słodki luksus trzeba słono zapłacić. Obiekty luksusowe niosą za sobą prestiż, ale również wywierają pozytywne wrażenie na uczestnikach spotkania, co bywa decydującym czynnikiem podczas wyboru obiektu. Konferencj w luksusowym wydaniu można dziś zorganizować nie tylko w centrach wielkich polskich miast, o swoją ofertę dla branży spotkań dbają również ciekawe obiekty oddalone od zgiełku miasta, otoczone piękną przyrodą.

Kluczowe obiekty i sale konferencyjne o charakterze luksusowym

Duża liczba obiektów luksusowych w Polsce z pewnością utrudnia wybór tego jedynego, najbardziej odpowiedniego na planowaną konferencję. W grę wchodzą hotele sieciowe, oryginalne butikowe, zameczki, pałacyki i inne obiekty o wysokim standardzie i ciekawym klimacie.

Wśród sieciowych pięciogwiazdkowców można wybierać pomiędzy takimi hotelami, jak: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Sopot Hotel Conference & Spa, Sheraton Poznań, Sheraton Kraków Hotel, Radisson Blu Hotel Kraków, Radisson Blu Gdańsk, Radisson Blu Centrum Hotel, Radisson Blu Hotel Wrocław, Hotel Hilton Gdańsk, Hotel Marriott w Warszawie czy np. Sofitel Warsaw Victoria.

Wśród hoteli o standardzie pięciu gwiazdek z zapleczem konferencyjnym na ponad 500 osób wskazać można np: The Westin Warsaw, a także Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem czy Hotel Aquarius Spa w Kołobrzegu.

Luksus w klimacie butikowym i w oryginalnych wnętrzach zapewniają: Hotel Dwór Oliwski w Gdańsku, Hotel Piramida Spa & Business w Tychach, Hotel Platinum Palace we Wrocławiu, Le Meridien Bristol Warsaw, Blow Up Hall 5050 w Poznaniu, The Granary - La Suite Hotel czy np. Hotel Rialto w Warszawie.