Szklarska Poręba – znajdź idealne miejsce na konferencję
Strona główna    /    Dolnośląskie    /    Sale konferencyjne w Szklarskiej Porębie

Sale konferencyjne w Szklarskiej Porębie

Chcesz organizować konferencje w Szklarskiej Porębie? W naszym przewodniku znajdziesz praktyczne informacje o mieście oraz: hotele, restauracje, atrakcje, sale konferencyjne w Szklarskiej Porębie.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi w Szklarskiej Porębie

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Szklarska Poręba to jedna z najpopularniejszych miejscowości w górach, chętnie wybieranych na urlop przez turystów. Doceniają oni jej walory – Szklarska Poręba jest największą stacją klimatyczną Dolnego Śląska, którą wyróżnia malownicze położenie pod Szrenicą, między Karkonoszami i Górami Izerskimi. Z uwagi na fakt, że aż 84% miasta zajmują tereny leśne, swobodnie Szklarską możemy nazywać zielonym miastem.

Liczne malownicze szlaki, coraz lepiej rozbudowana oferta rekreacyjna i gastronomiczna przyciąga do Szklarskiej Poręby organizatorów incentive travel i spotkań biznesowych. Sale konferencyjne w Szklarskiej Porębie to nowoczesne i dobrze wyposażone przestrzenie, a zaplecze noclegowe często pozwala na zakwaterowanie w jednym miejscu wszystkich uczestników wydarzenia.

Jak dojechać na konferencje w Szklarskiej Porębie?

Zmotoryzowani uczestnicy konferencji w Szklarskiej Porębie do miasta dojadą drogą krajową nr 3/E65. Miasto ma również bezpośrednie połączenia kolejowe z Poznaniem (ok. 5 godz. jazdy) i Wrocławiem (3 godz.). Problemu nie będzie stanowić też dojazd z Warszawy, Łodzi czy Zielonej Góry. Dużą atrakcją jest przejazd Koleją Izerską, łączącą Jelenią Górę z Korenovem. Do Szklarskiej Poręby z innych części kraju dojeżdżają także autobusy.

Największe sale konferencyjne w Szklarskiej Porębie

Największe szkolenia i konferencje w Szklarskiej Porębie organizować można w kompleksie apartamentowym Blue Mountain Resort. 5 sal konferencyjnych pozwala na przygotowanie zarówno  konferencji dla 350 uczestników, jak i kameralnego zebrania dla 16 osób. W czołówce najbardziej interesujących sale konferencyjnych w Szklarskiej Porębie znajdują się Platinum Mountain Hotel & SPA z imponującą salą modułową Ametyst Premium o powierzchni 430 m kw.

Największe sale konferencyjne w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort

Blue Mountain Resort

Duży wybór sal konferencyjnych w Szklarskiej Porębie będą mieli organizatorzy spotkań dla 100-150 osób. W tej grupie warto wymienić Interferie Sport Hotel Bornit, Boutique Eco Hotel Sasanka czy Hotel Kryształ Conference & Spa. Wiele z obiektów przeznaczonych na konferencje powyżej 100 uczestników to hotele czterogwiazdkowe, a więc mogące się pochwalić wysokim standardem obsługi i wyjątkową ofertą.

Nie brakuje też hoteli dwu- i trzygwiazdkowych z większym zapleczem biznesowym i atrakcyjnymi cenami. Warto wspomnieć o Hotelu Bosman z 3 salami dla maksymalnie 120 osób czy Hotelu Na Skarpie z salą na 100 osób.

Szklarska Poręba - obiekty z dużym zapleczem noclegowym

Czołówka największych obiektów w Szklarskiej Porębie nie zmienia się. Platinum Mountain Hotel & Spa oferuje 147 luksusowych pokoi i 194 apartamenty. Komfortowy Blue Mountain Resort udostępnia gościom 271 jedno- i dwupokojowych apartamentów w Szklarskiej Porębie. Nietuzinkowy kompleks Norweska Dolina proponuje 99 deisgnerskich apartamentów, zaś Radisson Hotel Szklarska Poręba - 104 pokoje.

Poszukujący bardziej kameralnych obiektów, zainteresuje propozycja Hotelu Szrenicowy Dwór z 33 komfortowymi pokojami. Do mniejszych obiektów konferencyjnych należy także Villa Obis z 25 pokojami lub Hotel Jakuszyce Sport & Spa z 35 pokojami.

Zdj. Innalna, Wikipedia Commons

Sale konferencyjne w innych miastach