Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Konferencje - obiekty nowoczesne

Konferencje - obiekty nowoczesne

Obiekty nowoczesne wybierane są głównie przez osoby, które nie lubią eksperymentować, a zależy im na profesjonalnej obsłudze wydarzenia. Obiekty tego typu dysponują zazwyczaj najnowocześniejszym sprzętem, niezbędnym podczas organizacji konferencji i różnego rodzaju spotkań biznesowych.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Organizacja konferencji w obiektach nowoczesnych

Nowoczesne obiekty konferencyjne są uniwersalne - preferują je zarówno tradycjonaliści, jak i osoby lubiące nowinki i eksperymenty. 
Obiekty nowoczesne to nie tylko te powstałe w ostatnich latach, ale przede wszystkim takie, które zyskały zaawansowane technologicznie wyposażenie: na przykład sale konferencyjne wyposażone są w nowej generacji sprzęt multimedialny, zdalnie sterowane udogodnienia (takie jak zaciemnienie wnętrza, ściany przesuwne) czy klimatyzację.

Kluczowe obiekty i sale konferencyjne o charakterze nowoczesnym

Za nowoczesne mogą zostać uznane obiekty zarówno trzy-, cztero- jak i pięciogwiazdkowe, ale także ośrodki szkoleniowe, które nie mają kategoryzacji, a spełniają wyżej wymienione wymogi.

Jednym z nowocześniejszych obiektów w Polsce jest hotel PURO Wrocław. Hotel jest wyjątkowo zaawansowany technicznie, co ma gościom ułatwić rezerwację pokoi i uprzyjemnić pobyt. To pierwszy inteligentny hotel w Polsce.

Wśród nowoczesnych obiektów warto wymienić również: Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPA w Serocku, Hotel Gołębiewski w Karpaczu, Sheraton Sopot Hotel Conference Center & Spa, Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO w Smaradzewicach, Hotel Nadmorski w Gdyni, czy np. Hotel Prezydent Medical SPA & Wellness w Krynicy-Zdroju.

Nowoczesne są również obiekty konferencyjno-kongresowe oraz alternatywne miejsca konferencyjne, takie jak: ICE Kraków, Centrum Konferencyjne Nimbus w Warszawie, Centrum Konferencyjne Adgar Plaza w Warszawie, Warszawskie Centrum EXPO XXI, Centrum Konferencyjne Instytutu Rozwoju Biznesu w Serocku i Businessman Institute & Klub Sosnowy w Warszawie.