Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Konferencje - obiekty sportowe

Konferencje - obiekty sportowe

Obiekty sportowe są świetnymi miejscami na konferencje, zarówno w centrach metropolii, jak i poza miastem. Są wśród nich nowoczesne stadiony i hale widowiskowo-sportowe, ale też hotele z profesjonalnym zapleczem konferencyjnym i sportowym, położone nad morzem, w górach albo nad jeziorami.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Obiekty sportowe łączą w sobie funkcje widowiskowe, konferencyjne, eventowe i - oczywiście - te związane z aktywnością fizyczną. W przypadku szkoleń i spotkań w centrum miasta - umożliwiają uczestnikom konferencji szybki dojazd i wygodne zaparkowanie auta. Nierzadko, zwłaszcza na reprezentacyjnych stadionach, w ramach atrakcji organizowane jest zwiedzanie obiektu. Taką ofertę ma między innymi Stadion Narodowy w Warszawie czy Stadion Poznań.

W hotelach i ośrodkach szkoleniowo-konferencyjnych poza miastem jest zaś okazja, by pomyśleć o grach i zabawach integracyjnych, wykorzystujących infrastrukturę obiektu. Do takich miejsc należy Hotel Arłamów w Bieszczadach, Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe w Serocku pod Warszawą czy Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce pod Toruniem.