Przewodnik - Konferencje Mazowsze
Chcesz organizować konferencje na Mazowszu?
W naszym przewodniku znajdziesz praktyczne informacje o regionie oraz:
hotele, restauracje, atrakcje, sale konferencyjne na Mazowszu.

Sale konferencyjne: Mazowsze

Wyszukiwarka obiektów
  • Konferencja:
  • Bankiet:
  • Nocleg:

Promowane obiekty

 • Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club
  Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club Sala konferencyjna na 3000 osób.Bankiet na 250.Nocleg na 150.

Obiekty konferencyjne

 • Konferencje Mazowsze

  Mazowsze - jedna z najstarszych dzielnic historycznych Polski, leży częściowo w centralnej, a częściowo w północno-wschodniej części kraju. Historycznie sercem Mazowsza był Płock, jednak dziś kraina ta kojarzy się głównie ze stolicą kraju – Warszawą. Region ten, ze względu na położenie i infrastrukturę jest idealną destynacją konferencyjną.

  Największe miasta w regionie, poza Warszawą, to: Radom, Płock, Siedlce, Pruszków i Ciechanów. Wiele hoteli i ośrodków konferencyjnych znajduje się w bliskiej odległości od stolicy, w miejscowościach takich jak: Białobrzegi, Konstancin Jeziorna czy Serock nad Zalewem Zegrzyńskim.
  Warszawa dysponuje rozbudowaną infrastrukturą hotelową i obsługą na najwyższym poziomie. Lotnisko im. Fryderyka Chopina oferuje loty krajowe, międzynarodowe, a także międzykontynentalne, dzięki czemu do Warszawy łatwo jest się dostać z wielu zakątków Polski i świata.

   

  Kluczowe obiekty i sale konferencyjne na Mazowszu


  Wizytówką stolicy jest Pałac Kultury i Nauki, w którym odbywają się wielkie kongresy naukowe oraz konferencje z udziałem kilku tysięcy osób. Ponadto Warszawa dysponuje dziewięcioma hotelami luksusowymi m.in.: The Westin Warsaw, Sheraton Warsaw HotelHotel Bristol Warsawa wkrótce otworzą się kolejne dwa obiekty o standardzie pięciu gwiazdek.

  Mazowsze jest również doskonałym miejscem na różnego rodzaju szkolenia i eventy. Wśród obiektów szkoleniowych warto wymienić Sale Konferencyjne Boom w budynku Pasty, Aparthotel Stara Przędzalnia w Żyrardowie, czy Jaworowy Dwór w Zakroczymiu.

  Eventy z udziałem od kilkuset do 1500 uczestników zorganizować można między innymi w Centrum Kultury i Sztuki Nowy Fort Sokolnickiego, ATM Studio lub w Muzeum Gazownictwa w Warszawie.

  Wśród hoteli, które dysponują największą bazą noclegową i zapleczem konferencyjnym (powyżej 500 osób) wymienić można m.in. Novotel Warszawa Centrum, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, Hotel Warszawianka, Hotel Narvil Conference & Spa i Centrum Kongresowe Gromada.

   

  Osoby zainteresowane organizacją konferencji w pałacu lub dworku znajdą na Mazowszu szereg ciekawych obiektów, które zachowując historyczny i romantyczny klimat, posiadają nowoczesne zaplecze technologiczne. Należą do nich takie obiekty, jak: Hotel Willa Zagórze pod WarszawąHotel Sobienie Królewskie Golf & Country ClubPałac Pass w Błoniu i Rancho pod Bocianem w Tarczynie.

   

  Ofertę konferencyjną posiadają również liczne obiekty kultury na Mazowszu. Odpowiednio przygotowane do obsługi tego typu wydarzeń są na przykład
  Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki z zadaszonym amfiteatrem, Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie, Zamek Ujazdowski w Warszawie, czy Teatr Dramatyczny w Płocku.