Przewodnik: Konferencje Serock
Organizujesz konferencje w Serocku?
W naszym przewodniku znajdziesz praktyczne informacje o mieście oraz:
hotele, restauracje, atrakcje, sale konferencyjne w Serocku.

Sale konferencyjne: Serock

Wyszukiwarka obiektów
  • Konferencja:
  • Bankiet:
  • Nocleg:

Obiekty konferencyjne

 • Konferencje Serock

  Serock to niewielkie miasto nad Jeziorem Zegrzyńskim, które ze względu na malownicze położenie, infrastrukturę konferencyjną i bliską odległość od stolicy jest idealne na konferencje pod Warszawą.

  Serock znajduje się na Mazowszu, nad Jeziorem Zegrzyńskim, przy ujścu rzeki Bug do Narwi, w odległości ok. 40 km od Warszawy.
  Historia miasta sięga XI w., a najstarsze wzmianki pochodzą z tzw. falsyfikatu mogileńskiego, czyli dokumentu dla opactwa benedyktynów w Mogilnie. Prawdopodobnie miasto nazywało się wtedy Szyroczec, od przymiotnika “szeroki”, nawiązującego do szerokiego koryta u spływu Bugu i Narwi. W 1870 r. Serock utracił prawa miejskie, które odzyskał dopiero w 1923 r.

   

   

  Pomimo licznych zniszczeń wojennych, w mieście zachowały się zabytki, takie jak kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny z XVI w. czy XIX-wieczny budynek Zajazdu Pocztowego. Serocki rynek znany jest z filmów i produkcji telewizyjnych m.in. “Ogrodu Luizy” i “Barw szczęścia”


  W Serocku znajduje się przystań żeglugi pasażerskiej. Dzięki spiętrzeniu wód Bugu i Narwi w Dębem panują tu świetne warunki do uprawiania sportów wodnych. Malownicze okolice, walory turystyczne i bliskość Warszawy sprawiają, że Serock jest bardzo często wybierany przed organizatorów spotkań i eventów.
   

   


  Sale konferencyjne w Serocku

  Znajdują się tu trzy duże, czterogwiazdkowe hotele, w których można zorganizować konferencje na co najmniej 1000 osób:

  • Windsor Palace Hotel Conference Center,
  • Hotel Warszawianka,
  • Hotel Narvil Conference Spa.
    

  Szkolenia i mniejsze konferencje można zorganizować w takich trzygwiazdkowcach jak: Hotel Pan Tadeusz i Hotel Złoty Lin.

   

  Zaplecze konferencyjne posiadają również ośrodki szkoleniowe, np. Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris, Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS Jachranka.