Tym razem z wizytą udaliśmy się na północ od Warszawy, do Serocka. Właśnie tu, w spokojnym, zielonym otoczeniu, położony jest Hotel Pan Tadeusz. Ten trzygwiazdkowy obiekt konferencyjny nad Jeziorem Zegrzyńskim cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów spotkań, którzy doceniają dogodną lokalizację i profesjonalne zaplecze biznesowe. Idealny wybór zarówno na szkolenia, bankiety, jak i wyjazdy integracyjne. 

Optymalny obiekt dobiera się nie tylko pod względem usytuowania, ale również stylu i możliwości jak najlepszego ugoszczenia uczestników wydarzenia. Jeśli szukacie kameralnego hotelu, który można wynająć na konferencje lub – gdy zajdzie taka potrzeba – na wyłączność na kilkudniowe spotkanie szkoleniowe bądź integracyjne, znamy doskonałe miejsce. Trzygwiazdkowy Hotel Pan Tadeusz z powodzeniem od 2007 roku jest wybierany na miejsce spotkań biznesowych i okolicznościowych.

Stylowy hotel nad Jeziorem Zegrzyńskim

Zorganizowanie konferencji w Hotelu Pan Tadeusz z pewnością zadowoli osoby, które mają dość biurowców, ale jednocześnie nie chcą spędzić dużo czasu na dojeżdżaniu na miejsce szkoleń. Serock, w którym położony jest obiekt, od stolicy oddalony jest o 40 km. Niezaprzeczalnym atutem usytuowania hotelu są nie tylko malownicze widoki, ale również możliwość spacerów w dół zalesionej skarpy, prowadzącej bezpośrednio nad brzeg Jeziora Zegrzyńskiego

Przed hotelem jest parking na 50 aut, a za nim – wioska grillowa. Na parterze obiektu poza recepcją znajdują się: restauracja, bar z klimatycznym lobby, zaplecze konferencyjne oraz Spa & Wellness. Górne kondygnacje hotelu zajmują pokoje, do których można dotrzeć szerokimi schodami oraz windą.

Hotel Pan Tadeusz Serock obiekt konferencyjny pod Warszawa

Komfortowe sale na konferencje pod Warszawą

Hotel na potrzeby spotkań biznesowych udostępnia 3 przestronne sale. Największa z nich, Książęca, pomieści do 110 osób w ustawieniu kinowym. Pozostałe – Magnacka i Szlachecka – sprawdzą się na konferencje z udziałem od 70 do 100 osób. 

W zależności od wielkości zaplanowanego wydarzenia sale można połączyć, uzyskując przestrzeń dla nawet 280 osób. Ponadto, można ją otworzyć na restaurację, uzyskując dodatkowe miejsce na przerwę kawową, pokonferencyjny lunch lub część bankietową. Z sal Szlacheckiej i Magnackiej można wyjść na taras.  

Hotel Pan Tadeusz Serock sala konferencyjna

Wszystkie sale są klimatyzowane, mają dostęp do światła dziennego i zostały wyposażone w ekrany, rzutniki, nagłośnienie oraz oświetlenie. Z okien sal widoczne jest zielone otoczenie, które sprzyja wyciszeniu i skupieniu podczas szkoleń.

Hotel Pan Tadeusz Serocka sala konferencyjna laczona

Przerwę kawową zorganizujemy zarówno w salach, jak i na zewnątrz – we foyer oraz w hotelowym barze, który znajduje się naprzeciwko centrum konferencyjnego. 

Eventy w plenerze

Hotel Pan Tadeusz to nie tylko znakomite miejsce na konferencje, ale także na wyjazdy integracyjne. Za hotelem, od strony restauracji, znajduje się taras o powierzchni 120 m kw., na którym można zorganizować obiad lub kolację z menu grillowym. 

Zaraz obok usytuowana jest wioska grillowa, przeznaczona na imprezy dla 100 uczestników. Będzie to dobry pomysł na integrację zespołu na świeżym powietrzu. Obok namiotu cateringowego wydzielono miejsce na ognisko. 

Hotel Pan Tadeusz Serocka zielony teren na imprezy plenerowe i wyjazdy integracyjne

Cały teren jest oświetlony, a z wioski grillowej można zejść leśną ścieżką w dół, na piękną, zegrzyńską promenadę. Dzięki takiemu położeniu program spotkania można wzbogacić o rejsy statkiem, żaglówkami czy skuterami wodnymi, a na samym jeziorze zorganizować regaty.

Hotel blisko Warszawy – dobry pomysł na integrację

W obiekcie w 50 pokojach zakwaterujemy maksymalnie 130 osób. Wszystkie przestrzenie utrzymane są w klasycznym stylu i dostępne w opcjach: Standard, Deluxe i apartamenty. Część z pokoi ma balkon. Co istotne, planując większe wydarzenie w hotelu Pan Tadeusz, możemy go wynająć na wyłączność.

Hotel Pan Tadeusz Serock pokoj

Pokonferencyjne kolacje lub bankiety dla nawet 250 gości warto zorganizować w eleganckiej restauracji Poezja. W menu znajdziemy dania kuchni polskiej i europejskiej w tradycyjnym oraz nowoczesnym wydaniu. 

Hotel Pan Tadeusz Serock restauracja na kolacje biznesowe

Na kameralne spotkania w gronie 30 osób polecamy położony na poziomie -1 klub z barem na wyłączność i miejscem do tańca. 

Hotel Pan Tadeusz Serock klub na spotkania firmowe

Oferta hotelu Pan Tadeusz obejmuje dużo więcej. To również możliwość zażycia relaksu w strefie basenowej z jacuzzi bądź skorzystania z odnowy biologicznej. Goście mogą się odprężyć podczas masażu Kobido czy gorącymi kamieniami. Hotel prowadzi także działalność leczniczą, w tym fizjoterapię.

Hotel Pan Tadeusz Serock basen


Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

Hotel Pan Tadeusz Serock to stylowy obiekt konferencyjny, idealny na różnego rodzaju spotkania biznesowe i okolicznościowe. Z dogodną lokalizacją blisko Warszawy oraz profesjonalnym zapleczem biznesowym hotel stanowi atrakcyjną lokalizację dla organizatorów spotkań do 250 osób. 

Opinia platformy Konferencje.pl:

Sprawdzony obiekt, który oferuje przestronne i komfortowe sale konferencyjne, elegancką restaurację oraz możliwość organizacji eventów plenerowych na tarasie czy wiosce grillowej. W Hotelu Pan Tadeusz możemy liczyć na wyjątkową atmosferę, profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz ofertę dostosowaną do potrzeb meeting plannerów.