Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Konferencje - obiekty designerskie

Konferencje - obiekty designerskie

Obiekty designerskie dedykowane są osobom ceniącym sztukę i oryginalny styl. Konferencje i spotkania biznesowe w takich wnętrzach wprowadzają atmosferę zarówno profesjonalizmu, jak i kreatywności.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Organizacja konferencji w obiektach designerskich

Hotele designerskie nie należą do najtańszych, jednak w ich przypadku warto sięgnąć głębiej do portfela. Jeżeli komuś zależy na zapleczu konferencyjnym innym niż wszystkie, powinien zdecydowanie przejrzeć ofertę obiektów o charakterze artystycznym, butikowym bądź właśnie designerskim.

Kluczowe obiekty i sale konferencyjne o charakterze designerskim

Obiekty designerskie są alternatywą dla hoteli sieciowych. Hotele o oryginalnym stylu są coraz częściej wybierane jako miejsca spotkań biznesowych. Obiekty designerskie, jako że spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, wymagają też od klienta dużego nakładu finansowego.

Obiekty  designerskie to zazwyczaj hotele o standardzie pięciu gwiazdek. Do takich miejsc należą: Blow Up Hall 5050 w Poznaniu z salą konferencyjną przeznaczoną na spotkania z udziałem 300 osób, Hotel Platinum Palace we Wrocławiu z salą na 170 osób, Hotel Dwór Oliwski w Gdańsku z salą na 140 osób, Hotel Stary w Krakowie z salą na 160 osób, Hotel Bohema w Bydgoszczy z zapleczem konferencyjnym na 50 osób, czy wrocławski The Granary - La Suite Hotel z kameralnym zapleczem konferencyjnym.

Wśród oryginalnych pod względem architektonicznym hoteli wymienić można również Hotel Piramida Spa & Business w Tychach, z salą na 160 osób, czy Marine Hotel w Kołobrzegu, przygotowany na organizację kongresów i konferencji z udziałem 450 osób.