Kim jesteśmy?

Serwis konferencje.pl powstał w 2000 roku jako katalog internetowy, który miał prezentować oferty polskich obiektów konferencyjnych.

W roku 2007 serwis został kupiony i rozbudowany o szczegółową wyszukiwarkę przez Profesjonalnego Organizatora Konferencji – spółkę Nobell Congressing. 

W 2015 roku serwis konferencje.pl rozszerzył swój model funkcjonowania, oferując  pierwszą w Polsce bezpłatną usługę doradztwa w wyborze obiektów konferencyjnych (ang. venue finding) - na czacie i przez telefon.

Od września 2019 roku serwis funkcjonuje na całkiem nowym silniku i w odświeżonej szacie graficznej, oferując wiele nowych ułatwień dla organizatorów, min. konta firmowe przygotowane z myślą o klientach korporacyjnych i rewolucyjną możliwość wstępnej wyceny konferencji online!
 
Szybkie wyszukiwarki obiektów i firm oraz rozbudowane filtry pozwalają na znalezienie miejsc, które spełnią najbardziej sprecyzowane oczekiwania profesjonalistów.
Algorytmy zostały zaprojektowane przez doświadczonych organizatorów konferencji i odpowiadają na specjalistyczne potrzeby planistów spotkań.
 
Prezentacje obiektów, zawierają szczegółowe dane, zdjęcia, filmy, wymiary i plany powierzchni. Wszystko to dostarczone w nowoczesny, przejrzysty, łatwy do nawigacji sposób.
 
Zespół konferencje.pl konsekwentnie realizuje wizję stworzenia kompletnego, przyjaznego dla użytkowników serwisu, który ułatwi i przyspieszy znalezienie i wybór obiektów oraz podwykonawców na każde spotkanie.
 
Dzięki wieloletniemu staraniom i ciągłemu doskonaleniu serwis konferencje.pl jest dziś najpopularniejszym portalem branżowym w Polsce.
W przyszłości chcemy pozostać liderem — w jednym miejscu gromadząc wszystkie sale konferencyjne i najlepszych usługodawców oraz niezbędną wiedzę, niezbędną do organizacji udanych spotkań.

Dziś serwis konferencje.pl to specjalistyczny katalog i wyszukiwarka polskich obiektów konferencyjnych oraz partnerów do współpracy przy organizacji imprez.
Konferencje.pl to także codzienne informacje o nowych obiektach, remontach, rozbudowach, zapowiedzi wydarzeń branżowych oraz baza wiedzy dla organizatorów.

Redakcja


Jolanta Ambroziak
Redaktor Naczelna
redakcja@konferencje.pl

Nobell Congressing Sp. z o.o.
ul. Nadbrzeżna 4
05-850 Ożarów Maz.
Polska

Współpraca z Konferencje.pl


Justyna Malewo
Dyrektor Sprzedaży
justyna@konferencje.pl
tel.: +48 728 819 963

Milena Wieczorek
Doradca Klienta
milena.wieczorek@grupamp.pl
tel.: +48 698 515 394