Karpacz – znajdź idealne miejsce na konferencję
Strona główna    /    Dolnośląskie    /    Sale konferencyjne w Karpaczu

Sale konferencyjne w Karpaczu

Chcesz organizować konferencje w Karpaczu? W naszym przewodniku znajdziesz praktyczne informacje o mieście oraz: hotele, restauracje, atrakcje, sale konferencyjne w Karpaczu.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty konferencyjne w Karpaczu

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Liczba znalezionych obiektów: 35
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 90
 • 90
 • 52
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 150
 • 206
 • 22
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 80
 • 154
 • 62
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 40
 • 40
 • 46
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 230
 • 500
 • 520
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 40
 • 70
 • 62
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 60
 • 52
 • 68
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 125
Dostępne po zalogowaniu

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

 • 120
 • 132
 • 110

Karpacz to jedna z najpopularniejszym miejscowości turystyczno-wypoczynkowych w Polsce. Malowniczo położone w Karkonoszach miasteczko co roku gości tysiące turystów i uczestników konferencji. Znajduje się tu również największy hotel w Polsce.

Ośrodek wypoczynkowy i konferencyjny w Karkonoszach

Karpacz jest niewielką miejscowością wypoczynkową w województwie dolnośląskim. Od największego miasta w regionie – Wrocławia, dzieli go ok. 130 km. Do Karpacza można dostać się autobusem PKS lub busem. Jest on dobrze skomunikowany z Jelenią Górą, do której dojechać można zarówno autobusem, jak i pociągiem. 

Historia Karpacza sięga XII w., kiedy osiedlili się tam poszukiwacze złota. Przez wieki zyskał miano miejscowości wielokulturowej i wieloreligijnej, co widoczne jest m. in. w architekturze i zabytkach. Rozwój miejscowości pod kątem turystyki nastąpił w XIX w. Karpacz znalazł się na terenie administracyjnym Polski po II Wojnie Światowej. W 1959 r. uzyskał status miasta.

Malownicze położenie miasteczka – w dolinie rzeki Łomnicy i u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy – Śnieżki sprawia, że jest bardzo atrakcyjne turystycznie. Turyści zjeżdżają do Karpacza zarówno zimną, jak i latem. Oprócz pięknej przyrody i udogodnień dla narciarzy, oferuje również atrakcje turystyczne, takie jak zabytkowy, norweski Kościół Wang, Western City w Stegnach, Muzeum Zabawek, czy Muzeum Sportu i Turystyki. Ciekawostką jest „anomalia grawitacyjna”, która daje złudzenie optyczne, że przedmioty poruszają się w górę drogi. Zimą turyści mają do dyspozycji wyciągi narciarskie i tor saneczkowy, a latem – z park linowy i aquapark. Amatorzy wędrówek pieszych i wspinaczki mogą korzystać ze szlaków turystycznych przez cały rok.

Kluczowe obiekty i sale konferencyjne w Karpaczu

Jak na tak niewielką (5 tys. mieszkańców) miejscowość, Karpacz ma wyjątkowo rozbudowaną bazę hotelowo-konferencyjną o zróżnicowanej ofercie cenowej – ok. 11 tys. miejsc noclegowych. Na terenie Karpacza zorganizować można konferencje i kongresy z udziałem setek osób, firmowe wyjazdy integracyjne czy spotkania biznesowe.

Największym obiektem konferencyjno-hotelowo-rekreacyjnym jest Hotel Gołębiewski w Karpaczu. W Gołębiewskim można zorganizować kongresy i konferencje z udziałem setek osób. Zaplecze konferencyjne pomieści jednorazowo 1800 gości.

W jedynym pięciogwiazdkowcu w Karpaczu - Hotelu Green Mountain organizatorzy konferencji mają do dyspozycji 6 sal, a największa powierzchnia na konferencje to 305 mkw. - na 380 osób w ustawieniu kinowym.

Standard czterech gwiazdek ma także Hotel Alpejski, w którym zorganizować można kameralne spotkania z udziałem 60 osób, oraz Hotel Ariston z salą na 350 osób.

Spotkania z udziałem ponad 400 osób przygotować można np. w Hotelu Mercure Skalny Karpacz lub w Hotelu Sandra SPA w Karpaczu.

Organizatorzy, którzy poszukują miejsca na spotkanie dla grupy około stuosobowej, powinni zapoznać się z ofertami takich obiektów, jak: Hotel Artus, Rezydencja Patria, Hotel Konradówka Wellness & Spa, Pensjonat Max czy Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Carmen.

Spotkania w niewielkim gronie odbyć się mogą np. w Hotelu Nowa-Ski, Rezydencji Apollo, a także Ośrodku Szkoleniowo-Rekreacyjnym Exploris.

Sale bankietowe, miejsca na eventy i imprezy firmowe

W Karpaczu znaleźć można doskonałe miejsce na różnego rodzaju eventy, uroczyste kolacje czy przyjęcia. Oprócz malowniczo położonych restauracji z widokiem na góry, skorzystać można także z ofert hoteli i centrów, wyposażonych w zaplecze gastronomiczne. Osoby poszukujące luksusowych wnętrz powinny zapoznać się z propozycją takich obiektów jak: 

- Hotel Alpejski, położony w spokojnej okolicy, z dala od przepełnionego turystami centrum,  
- Hotel Ariston w Miłkowie, przygotowany na biznesowe spotkania, 
- Hotel Gołębiewski Karpacz - największy i najpotężniejszy hotel nie tylko w regionie, ale i w Polsce, w którym oprócz sal wielofunkcyjnych znajduje się kilka restauracji.

Na szkolenia i eventy o różnej tematyce odpowiednie będą hotele o standardzie trzech gwiazdek. Do 100 uczestników spotkania pomieszczą takie hotele jak: Mercure Skalny Karpacz, Hotel Konradówka Wellness & SPA, Rezydencja Patria, Hotel Artus Karpacz czy np. Hotel Corum Wellness & SPA. Skorzystać można również z miejsc na eventy jakie oferują Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Carmen oraz Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny Exploris. Na spotkania o charakterze kameralnym przygotowane są m. in.: Hotel Dziki Potok, Rezydencja Apollo, czy np. Hotel Nowa-Ski.

Zakwaterowanie uczestników konferencji i eventów

Rozbudowana baza noclegowa oferuje różnorodne możliwości zakwaterowania. Podczas kilkudniowych spotkań, szkoleń czy konferencji w Karpaczu można wybrać jeden z hoteli, według własnych potrzeb i ewentualnych preferencji finansowych.

Jednym z największych obiektów w Polsce świadczących usługi hotelarskie jest czterogwiazdkowy Hotel Gołębiewski Karpacz. Hotel oferuje 2500 miejsc noclegowych. Ponad 500 łóżek ma także Hotel Sandra SPA w Karpaczu. Organizatorzy spotkań, którym zależy na wysokim standardzie, powinni zapoznać się również z ofertą Hotelu Alpejski, który pomieści 76 gości oraz Hotelu Ariston z zapleczem noclegowym dla 255 osób.

Pokoje w standardzie trzech gwiazdek oferują m. in: Mercure Skalny Karpacz, gdzie znajduje się 296 miejsc noclegowych, Hotel Vivaldi Karpacz z 52 łóżkami, Hotel Dziki Potok z miejscem na 89 osób, Rezydencja Apollo, posiadająca 68 miejsc, Pensjonat Max z 62 a także Hotel Konradówka Wellness & SPA z miejscem dla 125 osób.
Wśród niewielkich obiektów, gdzie zakwaterować można 20 osób, znajdują się: Rezydencja Patria, Pensjonat Max czy np. Tarasy Wang.

Zdj. Karpacz, Kościół Wang, Użytkownik 3008, Wikimedia Commons

Sale konferencyjne w innych miastach