Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Konferencje - obiekty industrialne

Konferencje - obiekty industrialne

Obiekty industrialne przyciągają osoby, którym zależy na niepowtarzalnym, nieco mrocznym i tajemniczym klimacie miejsca. W obiektach industrialnych nie ma co liczyć na powiewy świeżości czy jasne, słoneczne wnętrza.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Organizacja konferencji w obiektach industrialnych

To miejsca, na których historia pozostawiła swoje piętno. Niepowtarzalna atmosfera sprawia, że organizatorzy z chęcią wybierają takie obiekty, gdy zależy im by spotkanie było dobrze zapamiętane. Hotel w fabryce czy sala bankietowa w starej stoczni są z pewnością niezłym kąskiem dla koneserów.

Kluczowe obiekty i sale konferencyjne o charakterze industrialnym

Wybierając miejsce na szkolenie czy konferencję o charakterze naukowym bądź technicznym, warto wziąć pod uwagę obiekty o charakterze industrialnym.
Mimo że obiekty te nie są tak popularne jak np. obiekty ekonomiczne, a ich lliczba daleko odbiega od ilości dwu- i trzygwiazdkowców, jest mimo wszystko kilka ciekawych miejsc, z ofertami których warto jest się zapoznać.

Wśród obiektów o wnętrzach industrialnych z zapleczem konferencyjnym na ponad 200 osób znajdują się: Centrum Stocznia Gdańska, Browar Mieszczański we Wrocławiu, Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, Centralny Basen Artystyczny w Warszawie, Multikino Poznań Stary Browar, czy Fabryka Wełny Hotel & Spa Pabianice.

Do industrialnych hoteli hoteli na konferencje zaliczyć należy również Hotel andel's Łódź, który, podobnie jak pabianicki obiekt, powstał na terenach starych łódzkich fabryk. Hotel andel's Łódz dysponuje zapleczem konferencyjnym na 1000 osób.