251 miejsc na konferencję w Trójmieście i okolicy
Strona główna    /    Pomorskie    /    Najlepsze sale konferencyjne w Trójmieście i okolicach

Najlepsze sale konferencyjne w Trójmieście i okolicach

Jeśli szukasz sal konferencyjnych w Trójmieście, tu znajdziesz 248 miejsc na swoje konferencje. Jeśli chciałbyś zawęzić wyniki wyszukiwania do samego Trójmiasta, skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi w Trójmieście

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Liczba znalezionych obiektów: 251
Scandic Gdańsk
Sprawdź dostępność
1-wsza konferencja sala gratis

Trójmiasto, a więc Gdańsk, Gdynia oraz Sopot, mają wiele do zaoferowania organizatorom konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Oferują wynajem sal konferencyjnych w różnych lokalizacjach, mogących pomieścić od kilkudziesięciu do kilku tysięcy osób. W wyszukiwarce konferencje.pl znaleźć można zarówno nowoczesne hotele położone nad samym morzem, jak i bardziej nietypowe obiekty eventowe. Jak znaleźć idealny obiekt na konferencję?

Duże hale na targi czy małe sale na konferencje i na szkolenia w Trójmieście?

Poszukiwania optymalnego trójmiejskiego obiektu na organizowane przez siebie wydarzenie warto zacząć od sprawdzenia bazy miejsc na konferencje.pl. Wymaga to określenia docelowej liczby uczestników oraz daty organizowanego spotkania. Dzięki temu zyskamy pewność, że w wynikach pojawią się obiekty, które dysponują wolnym terminem oraz posiadające odpowiednie przestrzenie konferencyjne. W Trójmieście znajdują się miejsca, które na evencie pomieszczą nawet ponad 10 000 osób. Po zawężeniu wyboru do sal szkoleniowych dla maksymalnie 50 osób znajdziemy duży wybór obiektów z kameralnymi przestrzeniami na narady bądź zebrania. Wystarczy określić miejsce wydarzenia, np. "Gdańsk" i wyszukać na mapie miasta ośrodki konferencyjne, które znajdują się w interesującej nas lokalizacji, np. w Centrum Gdańska, w Gdańsku Śródmieściu czy Gdańsku Oliwie.

Największe obiekty na targi w Trójmieście

Wśród miejsc, w których można zorganizować konferencję mogącą pomieścić najwięcej uczestników targów i kongresów w Trójmieście, są obiekty sportowe, obiekty kultury, hotele szkoleniowe oraz centra wyspecjalizowane do przyjęcia ponad 1000 osób. W Gdańsku są to: Hala Sportowo-Widowiskowa Ergo Arena, mieszcząca 15 000 osób, Hala Olivia, na której trybunach zasiądzie 4500 uczestników eventu czy nowoczesny obiekt, jakim jest Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku z halami dla 10 000 osób. Sopot znany jest z Opery Leśnej, która gości imprezy dla przeszło 5000 widzów lub Hala Hipodromu, na której płycie zasiąść może 3500 osób. Wśród gdyńskich obiektów warto wspomnieć Gdynię Arenę z przestrzenią dla 3800 widzów oraz Teatr Muzyczny im. D. Baduszkowej z 1070 miejscami na widowni.

Sale na konferencje, kameralne spotkania i warsztaty

Mniejsze sale szkoleniowe dostosowane do spotkań poniżej 100 uczestników znajdują się zarówno w hotelach biznesowych, jak i biurowcach. Doskonale wyposażone stylowe przestrzenie inwestycyjne oraz sale na szkolenia w Trójmieście oferuje Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w centrum Gdyni (ponad 30 przestrzeni do wyboru) czy położony w samym sercu miasta Rezydent Sopot MGallery.

Małe sale konferencyjne czekają w budynkach obiektów kultury (Gdański Teatr Szekspirowski, Sala BHP, Narodowe Muzeum Morskie). Na kameralne spotkanie biznesowe nadają się doskonale pałacowe wnętrza hotelu Quadrille Relais & Châteaux lub Villi Antonina. Eleganckie przyjęcie w sopockim dworku, a może szkolenia w ośrodku wypoczynkowym? To nie tylko obiekty szkoleniowe, to także komfortowe pokoje dla uczestników konferencji. W serwisie znajdziesz zarówno zróżnicowane obiekty, jak i nietypowe miejsca na swoje wydarzenie.

Nowoczesne hotele - Trójmiasto i okolice

Obiekty na konferencje nad morzem

Hotele konferencyjne w Trójmieście są chętnie wybierane ze względu na atrakcyjne położenie oraz nowoczesne zaplecze, zwłaszcza sale biznesowe. W samym sercu najpiękniejszych dzielnic Trójmiasta usytuowane są: Sheraton Sopot Hotel, Novotel Gdańsk Marina czy Courtyard by Marriott Gdynia. Udostępniają one klimatyzowane sale na konferencje o wielkości od 21 m kw. do 491 m kw. Wiele z trójmiejskich hoteli posiada zaplecze noclegowe, które pozwoli na zakwaterowanie wszystkich uczestników konferencji. Radisson Hotel & Suites Gdańsk oferuje 341 komfortowych pokoi, Hotel Mercure Gdynia Centrum - 294 pokoje, Radisson Blu Hotel Sopot - 219 pokoi. Do tego w każdym z nich znajduje się restauracja serwująca dania autorskie. W Gdańsku, Gdyni i Sopocie nie brakuje też kameralnych obiektów, które udostępniają profesjonalne przestrzenie na szkolenia oraz wygodne pokoje dla gości biznesowych.

Konferencje i szkolenia nad Bałtykiem - atrakcje po spotkaniu

Uczestnictwo w konferencjach, które odbywają się nad samym Bałtykiem, to dodatkowa atrakcja dla zaproszonych. Wiele z trójmiejskich obiektów położonych poza centrum miasta dysponuje własną plażą, dzięki czemu czas po szkoleniach można wykorzystać na spacery i integrację w plenerze. Program wydarzenia warto wówczas wzbogacić o rejs statkiem, skosztowanie lokalnych specjałów z ryb czy sporty wodne. Wszystkie informacje dotyczące dodatkowych atrakcji znaleźć również można w prezentacjach poszczególnych obiektów na naszej stronie. Można się z nich dowiedzieć, jak daleko od plaży usytuowany jest dany hotel, czy ma dostęp do prywatnej plaży, strefę spa oraz jak w pełni prezentuje się jego oferta usług.

Sala konferencyjna w Trójmieście – jaki koszt?

W Trójmieście często poszukiwane są miejsca z salami konferencyjnymi na wynajem na godziny lub całodniowy. Użytkownicy platformy konferencje.pl mogą określić nie tylko parametry dotyczące optymalnego miejsca, ale także uzyskać informację o cenniku obowiązującym w danym obiekcie. W prezentacji każdego miejsca znajduje się informacja o prognozowanej cenie za wynajem przestrzeni na event. W celu jej potwierdzenia wystarczy skontaktować się z przedstawicielem obiektu poprzez formularz dostępny na stronie Konferencje.pl, ustalić szczegóły i zaplanować swój event w Trójmieście! Wszystko dostosowane do budżetu organizatora.

Najlepsze sale konferencyjne w Trójmieście i okolicach – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak znaleźć salę konferencyjną w Trójmieście?

Obiekty konferencyjne w Trójmieście można znaleźć dzięki wyszukiwarce konferencje.pl. Po wybraniu lokalizacji otrzymamy w wynikach obiekty dostępne w wybranym terminie. Na mapie preferowanego miasta możemy też znaleźć znaczniki wszystkich obiektów w danej dzielnicy, np. Gdańsku Śródmieściu.

Jaka jest cena wynajmu sal konferencyjnych w Trójmieście?

Ceny wynajmu sali konferencyjnej w Trójmieście znajdziemy w prezentacjach obiektów na konferencje.pl. Przy każdym obiekcie znajduje się informacja o cenie wynajmu – potwierdzonej lub prognozowanej. Wystarczy jeszcze przesłać zapytanie do obiektu, aby otrzymać końcową wycenę organizacji wydarzenia.

Dlaczego warto organizować konferencję w Trójmieście?

Trójmiasto przyciąga organizatorów konferencji atrakcyjną lokalizacją – nad morzem - oraz dużym wyborem obiektów. Eventy i szkolenia organizować można w nowoczesnych hotelach biznesowych i cenionych obiektach kultury. Na konferencje.pl znaleźć można pełną bazę obiektów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.