226 miejsc na konferencję w Trójmieście i okolicy

Najlepsze sale konferencyjne w Trójmieście i okolicach

Jeśli szukasz sal konferencyjnych w Trójmieście, tu znajdziesz 226 miejsc na swoje konferencje. Jeśli chciałbyś zawęzić wyniki wyszukiwania do samego Trójmiasta, skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki.

czytaj dalej…

Liczba znalezionych obiektów: 226

Trójmiasto, a więc Gdańsk, Gdynia oraz Sopot, mają wiele do zaoferowania organizatorom spotkań. Ośrodek metropolitalny oferuje na wynajem sale konferencyjne w każdym preferowanym stylu i w różnych lokalizacjach. W wyszukiwarce konferencje.pl znaleźć można zarówno nowoczesne hotele położone nad samym morzem, jak i bardziej nietypowe obiekty eventowe. Jak znaleźć idealne miejsce?

Duże hale na targi czy małe sale konferencyjne na szkolenia w Trójmieście?

Poszukiwania optymalnego obiektu na event w Trójmieście warto zacząć od sprawdzenia bazy miejsc na konferencje.pl. Wymaga to określenia docelowej liczby uczestników oraz daty organizowanego spotkania. Dzięki temu zyskamy pewność, że w wynikach pojawią się obiekty, które dysponują wolnym terminem oraz odpowiednią przestrzenią. Trójmiasto oferuje miejsca, które na evencie pomieszczą nawet ponad 10 000 osób. Po zawężeniu wyboru do sal szkoleniowych dla maksymalnie 50 osób znajdziemy duży wybór obiektów z kameralnymi przestrzeniami na narady bądź zebrania. Wystarczy określić miejsce wydarzenia, np. "Gdańsk" i poszukać na mapie miasta obiektów, które znajdują się w interesującej nas lokalizacji, np. w sale konferencyjnych w Gdańsku Śródmieściu czy Gdańsku Oliwie.

Największe obiekty na targi w Trójmieście

Wśród miejsc, które mogą pomieścić najwięcej uczestników targów i kongresów w Trójmieście, są obiekty sportowe, kultury oraz te wyspecjalizowane do przyjęcia ponad 1000 osób. W Gdańsku są to: Hala Olivia, na której trybunach zasiądzie 4500 uczestników eventu czy Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku z halą dla ponad 3300 osób. Sopot znany jest z Opery Leśnej, która gości imprezy dla przeszło 5000 widzów lub Hala Hipodromu, na której płycie zasiąść może 3500 osób. Wśród gdyńskich obiektów warto wspomnieć Gdynię Arenę z przestrzenią dla 3800 widzów oraz Teatr Muzyczny im. D. Baduszkowej z 1070 miejscami na widowni.

Sale konferencyjne na kameralne spotkania i warsztaty

Mniejsze sale szkoleniowe dostowane do spotkań poniżej 100 uczestników znajdują się zarówno w hotelach biznesowych, jak i biurowcach. Doskonale wyposażone sale na szkolenia w Trójmieście oferuje Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni (ponad 30 przestrzeni do wyboru) czy położony w samym sercu miasta Rezydent Sopot MGallery. 

Małe sale konferencyjne czekają w budynkach obiektów kultury (Gdański Teatr Szekspirowski, Sala BHP, Narodowe Muzeum Morskie). Kameralny event w pałacowych wnętrzach zrealizujemy w hotelu Quadrille Relais & Châteaux lub Villi Antonina. Eleganckie przyjęcie w sopockim dworku, a może szkolenia w ośrodku wypoczynkowym? W serwisie znajdziesz zarówno zróżnicowane obiekty, jak i nietypowe miejsca na swoje wydarzenie. 

Nowoczesne hotele - Trójmiasto i okolice

Obiekty na konferencje nad morzem

Hotele konferencyjne w Trójmieście są chętnie wybierane ze względu na atrakcyjne położenie oraz nowoczesne zaplecze biznesowe. W samym sercu nadmorskich miejscowości usytuowane są: Sheraton Sopot Hotel, Novotel Gdańsk Marina czy Courtyard by Marriott Gdynia. Udostępniają one sale konferencyjne od 21 m kw. do 491 m kw. Wiele z trójmiejskich hoteli posiada zaplecze noclegowe, które pozwoli na zakwaterowanie wszystkich uczestników konferencji. Radisson Hotel & Suites Gdańsk oferuje 341 komfortowych pokoi, Hotel Mercure Gdynia Centrum - 294 pokoje, Radisson Blu Hotel Sopot - 219 pokoi. W Gdańsku, Gdyni i Sopocie nie brakuje też kameralnych obiektów, które udostępniają profesjonalne przestrzenie na szkolenia oraz wygodne pokoje dla ich uczestników.

Konferencje i szkolenia nad Bałtykiem - atrakcje po spotkaniu

Uczestnictwo w konferencjach, które odbywają się nad samym Bałtykiem, to dodatkowa atrakcja dla zaproszonych. Wiele z obiektów w Trójmieście dysponuje własną plażą, dzięki czemu czas po szkoleniach można wykorzystać na spacery i integrację w plenerze. Program wydarzenia warto wówczas wzbogacić o rejs statkiem, skosztowanie lokalnych specjałów z ryb czy sporty wodne. Wszystkie informacje dotyczące dodatkowych atrakcji znaleźć również można w prezentacjach poszczególnych obiektów na naszej stronie. Można się z nich dowiedzieć, jak daleko od plaży usytuowany jest dany hotel, czy ma dostęp do prywatnej plaży, strefę spa oraz jak w pełni prezentuje się jego oferta usług. 

Sale konferencyjne w Trójmieście - jaki koszt?

W Trójmieście często poszukiwane są miejsca z salami konferencyjnymi na wynajem na godziny lub całodniowy. Użytkownicy platformy konferencje.pl mogą określić nie tylko parametry dotyczące optymalnego miejsca, ale także uzyskać informację o cenniku obowiązującym w danym obiekcie. W prezentacji każdego miejsca znajduje się informacja o prognozowanej cenie za wynajem przestrzeni na event. W celu jej potwierdzenia wystarczy skontaktować się z przedstawicielem obiektu poprzez formularz dostępny na stroniekonferencje.pl, ustalić szczegóły i zaplanować swój event w Trójmieście! Wszystko dostosowane do budżetu organizatora.

Najlepsze sale konferencyjne w Trójmieście i okolicach – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak znaleźć salę konferencyjną w Trójmieście?

Sale konferencyjne w Trójmieście można znaleźć dzięki wyszukiwarce konferencje.pl. Po wybraniu lokalizacji otrzymamy w wynikach obiekty dostępne w wybranym terminie. Na mapie preferowanego miasta możemy też znaleźć znaczniki wszystkich obiektów w danej dzielnicy, np. Gdańsku Śródmieściu.

Jaka jest cena wynajmu sal konferencyjnych w Trójmieście?

Ceny wynajmu sal konferencyjnych w Trójmieście znajdziemy w prezentacjach obiektów na konferencje.pl. Przy każdym obiekcie znajduje się informacja o cenie wynajmu – potwierdzonej lub prognozowanej. Wystarczy jeszcze przesłać zapytanie do obiektu, aby otrzymać końcową wycenę organizacji wydarzenia.

Dlaczego warto organizować konferencję w Trójmieście?

Trójmiasto przyciąga organizatorów konferencji atrakcyjną lokalizacją – nad morzem - oraz dużym wyborem obiektów. Eventy i szkolenia organizować można w nowoczesnych hotelach biznesowych i cenionych obiektach kultury. Na konferencje.pl znaleźć można pełną bazę obiektów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.