Lokalizacja:
Gdańsk, Wyspa Spichrzów, nad rzeką Motława.
Obiekt:
Radisson Hotel & Suites, Gdańsk to ekskluzywny, inspirowany stylem skandynawskim obiekt z segmentu upscale położony na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Dzięki nowoczesnej formie nawiązującej do lokalnej architektury, obiekt doskonale wpisuje się w historyczną, zabytkową zabudowę tej części miasta. Detale bryły oraz elementy wystroju wnętrz przywołują bogatą, hanzeatycką przeszłość Gdańska. Z kolei wysokiej jakości materiały, takie jak bursztyn bałtycki, kamień, cegła oraz stal w połączeniu z funkcjonalną przestrzenią tworzą miejsce przyjazne i atrakcyjne zarówno dla podróżujących biznesowo, przedstawicieli sektora MICE, jak
i turystów odwiedzających stolicę Pomorza.
Obiekt przyciąga gości zarówno prestiżową lokalizacją, efektowym wyglądem, jak i kompleksową ofertą. Dodatkowo, dysponuje on sporą przestrzenią restauracyjną. Bar i Lounge są w stanie pomieścić 70 osób, natomiast dwupoziomowa restauracja Deo została zaprojektowana tak, aby przyjąć nawet 300 gości
Sale konferencyjne:
Nowy, gdański Radisson oferuje także największą hotelową przestrzeń konferencyjną w mieście. Dziewięć sal o ruchomych ścianach oraz duże foyer można dowolnie zestawiać, uzyskując łącznie powierzchnię wielkości 1000 m2. Całość jest wyposażona w nowoczesny sprzęt konferencyjny, dzięki czemu Radisson Hotel & Suites, Gdańsk stanowi jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc organizacji wydarzeń na hotelowej mapie miasta. .
Pokoje:
Radisson Hotel & Suites, Gdańsk ma w ofercie 341 pokoi, w tym 37 suite, 8 junior suite, 3 apartamenty, włączając prezydencki. Jest tym samym obecnie największym hotelem na terenie Trójmiasta..
Nazwa | Ustawienie i pojemność sal (l. osób) | |||
---|---|---|---|---|
Teatralne | Szkolne | Bankietowe | pow. (m2) | |
![]() Granary 5 |
| | | | | | | | | | | |
![]() Granary 4 |
| | | | | | | | | | | |
![]() Granary 6 |
| | | | | | | | | | | |
Radisson Hotel & Suites Gdańsk oferuje aż 354 wygodnych pokoi z dużą ilością naturalnego światła. Ich wystrój stanowi doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością. Designerskie meble, miękkie tkaniny oraz stonowana kolorystyka wnętrza zachęca do wypoczynku po długim dniu konferencyjnym.
Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortową łazienkę, miejsce do pracy, telewizor oraz dostęp do szybkiego internetu. Dyskretna i doskonale wykwalifikowana obsługa zatroszczy się o to by gościom niczego nie brakowało.
Nazwa | Liczba pokoi | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |||||||
Łóżka jednoosobowe: |
Łóżka dwuosobowe: |
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
|