Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Sale konferencyjne nad rzeką

Sale konferencyjne nad rzeką

Chcesz organizować konferencje nad rzeką? W naszym przewodniku znajdziesz praktyczne informacje o mieście oraz: hotele, restauracje, atrakcje, sale konferencyjne nad rzeką.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Ciekawą alternatywą dla wydarzeń firmowych, organizowanych w górach lub nad jeziorem, mogą być konferencje nad rzeką. Zielone otoczenie, inne od miejskiego powietrze, i to, że w Polsce bez problemu znajdzie się jeszcze wiele pięknych i wciąż czystych rzek, to fakty, które pomogą w szybkim podjęciu decyzji o przygotowaniu spotkania biznesowego w takiej scenerii.

Miejscowości, w których nad rzeką usytuowane są hotele konferencyjne, często posiadają walory uzdrowiskowe z uwagi na mikroklimat. Otoczenie lasów, rzeki i, nierzadko, jeziora, pozwala na zorganizowanie atrakcyjnej konferencji lub zjazdu, a po niej – efektywnego wypoczynku na łonie natury. Również ci z organizatorów, których nie przekonuje wizja opuszczenia miasta w poszukiwaniu zacisznego miejsca, z pewnością znajdą interesujący obiekt nad którąś z najdłuższych polskich rzek: Wisłą, Odrą, Wartą, Bugiem, Narwią. Sale konferencyjne z niepowtarzalnym widokiem na las lub rzekę zaliczane są do najbardziej atrakcyjnych. Znajdziemy je zarówno w obiektach bardziej kameralnych jak pensjonaty, jak również w dużych hotelach szczycących się czterema i pięcioma gwiazdkami.

Luksusowe hotele konferencyjne nad rzeką

Spokojne otoczenie i komfortowe warunki do pracy to dziś duży atut, którym odznaczają się hotele i sale konferencyjne nad rzeką. Nad Narwią, w Serocku, tylko 37 km od stolicy, położony jest czterogwiazdkowy hotel Narvil Conference & SPA z 33 salami konferencyjnymi, dającymi łącznie powierzchnię na spotkanie dla od 25 do 1300 osób. Czterogwiazdkowy Hotel Bulwar stanowi zestawienie świetnej lokalizacji – samo serce toruńskiego Starego Miasta – z pięknym widokiem na przepływającą Wisłę oraz z luksusowymi wnętrzami. Połączenie 2 z 6 sal konferencyjnych pozwala pomieścić nawet 250 gości. Również nad Wisłą, ale w stolicy Małopolski, usytuowany jest czterogwiazdkowy Hotel Galaxy.

Bliskość krakowskiego Starego Miasta, jak i bogata oferta konferencyjna zainteresuje organizatorów poszukujących miejsca na zjazdy czy konferencje nad rzeką. Znajdziemy tu 10 pomieszczeń, które razem tworzą 2 sale plenarne, odpowiednie na wydarzenia firmowe, w których uczestniczyć może nawet po 500 osób. W Trójmieście uwagę przykuwa pięciogwiazdkowy Hotel Hilton Gdańsk, położony nad rzeką Motławą, w otoczeniu zabytków i z widokiem na XV-wieczny Żuraw. Będzie idealnym miejscem na przygotowanie konferencji (nawet dla 610 osób) lub bankietu (dla maksymalnie 350 gości).

Organizacja spotkań firmowych i imprez integracyjnych w obiektach nad rzeką

Organizując konferencje w ośrodkach położonych nad rzeką, możemy liczyć na ciekawą ofertę biznesową oraz liczne urozmaicenia programu. W hotelach takich jak Kormoran Wellness SPA, Hotel Stok czy Piano Hotel, wiedzą, jak wykorzystać walory lokalizacji blisko przyrody. Spływy kajakowe, rejsy statkiem po rzece, połowy ryb, ogniska na plaży, występy artystyczne, pikniki firmowe – wszystkie te atrakcje wzbogacą program zjazdu czy sympozjum, mogą też stać się elementem wyjazdu integracyjnego albo motywacyjnego pracowników.