Jeśli przywiązujesz wagę do oprawy swojego wydarzenia, a przy tym interesuje Cię obiekt w centrum Warszawy, z niebanalnymi wnętrzami i świetną kuchnią, możesz zakończyć poszukiwania. Na terenie Browarów Warszawskich działa Baila Show & Dining, obiekt eventowy, który pobudzi wyobraźnię każdego meeting plannera. Oto nasze wrażenia z wizyty.

W biznesowym centrum Warszawy, niedaleko wieżowców skupionych wokół Ronda Daszyńskiego z jednej strony, a nowoczesnymi hotelami z drugiej, mieszczą się Browary Warszawskie, wyspecjalizowane w dostarczaniu rozrywki i dobrej kuchni mieszkańcom stolicy. Na ich terenie, w pobliżu charakterystycznych schodów z grafiką Dawida Ryskiego, mieści się nowy obiekt eventowy – Baila Show & Dining. Miejsce, które łączy w sobie restaurację z nieoczywistym menu, pełną fantazji przestrzeń eventową oraz salę konferencyjną. Byliśmy, widzieliśmy i opisujemy Baila Show & Dining.

Baila Show Dining Warszawa

Baila Show & Dining: przestrzeń jak kameleon

Obiekt zajmuje parter nowoczesnego budynku stojącego przy Placu Leżakowni. Nie sposób go przeoczyć – z wnętrza dobiega klimatyczna muzyka, a właściciele zadbali o dekoracje również na zewnątrz budynku. Do wnętrza restauracji prowadzą dwa wejścia, z których jedno wykorzystywane jest podczas eventu. W przestronnej sali głównej, o powierzchni 600 m kw., w ustawieniu bankietowym zasiąść może do 220 gości. Podczas konferencji w układzie teatralnym pomieści ona natomiast 150 uczestników spotkania.

Baila Show & Dining Warszawa sala konferencyjna

Wnętrze jest zaaranżowane z polotem, a dekoracje zmieniane sezonowo, dzięki czemu za każdym razem można zaskoczyć gości swojego eventu nowym klimatem. Na każdym kroku widać dbałość o detale, a także harmonijne zgranie wszystkich elementów. W sali restauracyjnej poza stolikami znajduje się również duży bar, w którym goście zamówią wyszukane koktajle i wyselekcjonowane trunki. Obiekt, z 2 stanowiskami dla DJ-ów,  jest też w pełni dostosowany do imprez tanecznych.

Baila Show & Dining Warszawa przestrzeń eventowa

W sercu Baila Show & Dining ustawiona została scena o wymiarach 6,3 m x 2,75 m. Na niej odbywają się występy, koncerty i główne show.
Z prawej strony sali znajduje się strefa z lożami, w której zasiąść może około 30 osób. Część ta znajduje się na podwyższeniu, dzięki czemu z większości miejsc będzie dobrze widoczna scena. Strefę z lożami w przypadku wynajmu na wyłączność można od reszty restauracji oddzielić roślinami, co zapewni zaproszonym gościom prywatność i komfortowe warunki do integracji, rozmowy czy po prostu degustacji wyszukanych dań.

Zarówno układ sali, jak i jej profesjonalne wyposażenie, pozwolą przygotować tu konferencje, bankiety, pokazy mody, koncerty lub spotkania dla 30, 100, a nawet 250 gości. 

Baila Show & Dining Warszawa

Ciekawa propozycja na konferencje w centrum Warszawy

Główna sala restauracyjna to nie jedyna przestrzeń, jaką ma do zaoferowania Baila Show & Dining. Między strefą z lożami a sceną mieści się sala VIP – na spotkania dla 40-50 osób. Przestrzeń ta została wyposażona w bar, za którym zasiądzie 10 osób, a także niezależne oświetlenie, nagłośnienie oraz możliwość sterowania temperaturą. Jeśli podczas spotkania zaplanowana jest prezentacja, istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo 85-calowego TV.

Baila Show & Dining Warszawa sala VIP

Cały obiekt został profesjonalnie przygotowany do eventów pod względem technicznym: od scenicznego oświetlenia, poprzez pełne nagłośnienie, dostęp do siły, aż po możliwość podłączenia ekranu diodowego. Na miejscu do dyspozycji organizatorów i występujących artystów oddana jest garderoba, wydzielono również miejsce na szatnię oraz palarnię.

Baila Show & Dining Warszawa bankiet

Z obsługą eventu nie zostaniesz sam. W razie potrzeby, nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwał będzie oddelegowany technik.

Jeśli potrzebujesz miejsca, aby po konferencji w Baila Show & Dining zakwaterować gości, w bliskiej okolicy znajdują się hotele, jak Hilton Warsaw City czy ibis Styles Warszawa City, współpracujące z obiektem.   

Konferuj, jedz i baw się dobrze! Weź udział w niezapomnianym show

Baila Show & Dining to nie tylko unikatowa przestrzeń eventowa. To także doskonała, pełna fantazji kuchnia oraz prawdziwe show. Na eventy przygotowano różne warianty menu, za które odpowiada Szef Kuchni Mariusz Ledwoch, a finalną wersję ustala się bezpośrednio z klientem, uwzględniając jego oczekiwania.

Dodajmy, że oferta jest bogata i zróżnicowana, a znajdziemy w niej m.in. łososia w sosie szafranowym z białym winem, przekąski typu finger food, Baila Tapas set, kaczkę z pieczonymi burakami, jabłkiem w karmelu z chipotle, czy słodkości – sernik z białą czekoladą i rokitnikiem. Specjalnością restauracji są flambirowane steki na kamieniu, ale równie mocno polecamy spróbować sushi oraz owoców morza. Podczas eventu można skorzystać z opcji open baru, także w wersji premium. 

Baila Show & Dining Warszawa restauracja

W obiekcie przeprowadzimy nie tylko udaną konferencję, ale również zapewnimy swoim gościom wiele wrażeń! A wszystko za sprawą Baila Show, dwugodzinnego występu, będącego połączeniem śpiewu, tańca, muzyki na żywo oraz akrobacji, które wyreżyseruje ceniony choreograf Tomasz Barański. Niezależnie od tego, czy w duszy grają Wam rytmy latino, najlepiej bawicie się przy dźwiękach muzyki nowoczesnej, czy preferujecie oprawę bardziej teatralną, Baila show spełni wszelkie oczekiwania.

Baila Show & Dinind Warszawa event

Spotkanie integracyjne w Baila Show & Dining uatrakcyjnią także pokazy taneczne grupy Next, stacje live cooking czy koncert. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, bo kontakty do sprawdzonych podwykonawców, którzy przygotują oryginalne dekoracje lub oprawę muzyczną udostępni zespół Baila Show & Dining. 


Co wyróżnia obiekt konferencyjny?

Baila Show & Dining to miejsce łączące profesjonalną przestrzeń konferencyjną, znakomitą kuchnię i równie świetną zabawę (nie tylko) w rytmach latino. Zorganizować tu można imprezy dla 220 osób, jak również kameralne spotkania integracyjne. Obiekt można wynająć na wyłączność. 

Opinia platformy konferencje.pl

Atrakcyjne usytuowanie w centrum stolicy, na terenie popularnych Browarów Warszawskich, przyciąga licznych gości. Baila Show & Dining jest chętnie wybierana z uwagi na wysoki standard obsługi, możliwość dostosowania przestrzeni do potrzeb i charakteru eventu oraz wzbogacenie wydarzenia o niepowtarzalne show realizowane przez profesjonalistów.