Statystyki strony

Platforma konferencje.pl od lat pozostaje najpopularniejszym serwisem w branży konferencyjnej w Polsce. Potwierdzają to niezależne rankingi oraz statystyki Google Analytics. Jednak liczby to nie wszystko. 

Zgodnie z zasadą Davida Ogilvy"Nie licz tych, do których docierasz, docieraj do tych, którzy się liczą", kładziemy nacisk na jakość i dopasowanie, a nie liczbę odwiedzających nas użytkowników. Nasi użytkownicy to przede wszystkim klienci z firm i organizacji szukający obiektów konferencyjnych i dokonujący transakcji dochodzących jednorazowo nawet do kilkuset tysięcy złotych. 

Dodatkowo, dzięki naszej aktywności w branży konferencyjnej i eventowej, z platformy korzystają najlepsi specjaliści w Polsce. To dla nich, uwzględniając ich potrzeby, stworzyliśmy profesjonalną wyszukiwarkę obiektów. W prezentacjach obiektów zamieszczamy bardzo szczegółowe i odpowiednio sprofilowane informacje. To przyciąga do nas fachowców, ludzi, którzy organizują imprezy zawodowo. Świadczy o tym, chociażby średni czas pobytu na stronie, zarówno nowych  jak i powracających użytkowników.

Redakcja


Jolanta Ambroziak
Redaktor Naczelna
redakcja@konferencje.pl

Nobell Congressing Sp. z o.o.
ul. Nadbrzeżna 4
05-850 Ożarów Maz.
Polska

Współpraca z Konferencje.pl


Justyna Malewo
Dyrektor Sprzedaży
justyna@konferencje.pl
tel.: +48 728 819 963

Milena Wieczorek
Doradca Klienta
milena.wieczorek@grupamp.pl
tel.: +48 698 515 394