Statystyki strony

Statystyki serwisu

Serwis konferencje.pl od lat pozostaje najpopularniejszym serwisem w branży konferencyjnej w Polsce. Potwierdzają to niezależne rankingi (dostępne na życzenie) oraz zamieszczone poniżej statystyki Google Analytics.

Jednak liczby to nie wszystko. Zgodnie z zasadą Davida Ogilvy"Nie licz tych, do których docierasz, docieraj do tych, którzy się liczą", kładziemy większy nacisk na jakość i dopasowanie a nie liczbę odwiedzających nas użytkowników. Dlatego statystyki  serwisu mogą się wydawać stosunkowo małe w porównaniu do serwisów typowo "contentowych". Jednak nasi użytkownicy to przede wszystkim klienci szukający obiektów konferencyjnych i dokonujący transakcji dochodzących jednorazowo nawet do kilkuset tysięcy złotych. Mała ich część to przypadkowi odwiedzający, którzy wchodzą na stronę na chwilę i nie tworzą żadnej wartości.

Dodatkowo, dzięki naszej aktywności w branży konferencyjnej i eventowej, z serwisu korzystają najlepsi specjaliści w Polsce. To dla nich i pod ich potrzeby stworzyliśmy profesjonalne wyszukiwarki obiektów, atrakcji i usług. W prezentacjach obiektów zamieszczamy bardzo szczegółowe i odpowiednio sprofilowane informacje. To też przyciąga do nas fachowców, ludzi, którzy organizują imprezy zawodowo. Świadczy o tym chociażby średni czas pobytu na stronie, zarówno nowych  jak i powracających użytkowników (odpowiednio 3 i 10 minut!).

Biuro


Nobell Congressing Sp. z o.o.
ul. Nadbrzeżna 4
05-850 Ożarów Maz.
tel.: +48 22 721 15 53
tel.: +48 22 427 89 15
redakcja@konferencje.pl

Współpraca


Justyna Malewo
Doradca Klienta
justyna@konferencje.pl
tel.: +48 728 819 963

Aneta Różycka
Doradca Klienta
aneta@konferencje.pl
tel.: +48 728 819 961