Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

Al. Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała
www.hoteldebowiec.pl

Kontakt do obiektu

Arkadiusz Pięta Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 300 os.
nocleg 187 os.
Widok

Dwugwiazdkowy obiekt otworzy się miesiąc później niż planowano

Data aktualności: 22-11-2012

 • Dwugwiazdkowy obiekt otworzy się miesiąc później niż planowano - Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

  Ośrodek, który przyjmie pierwszych gości w lipcu 2012 roku, będzie spełniał wymagania hotelu trzygwiazdkowego.

  Hotel Dębowiec - bo taką nazwę będzie nosił po modernizacji Hotel ZIAD w Bielsku-Białej - odda do dyspozycji gosci 200 miejsc noclegowych w 84 pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych. W hotelu pojawią się także restauracja oraz sala konferencyjna. W planach inwestora pozostaje stworzenie na zewnątrz hotelu zaplecza rekreacyjnego w postaci boiska, pola do gry w minigolfa, placu zabaw dla dzieci oraz ścieżki zdrowia.

  Koszt modernizacji budynku, która rozpoczęła się we wrześniu 2011 roku, to około 12 mln złotych. W jej efekcie zmieniła się frontowa elewacja obiektu, a sala konferencyjna i recepcja zyskały całkowicie nowy wystrój i wyposażenie. Hotelowe pokoje zostały powiększone kosztem balkonów. Dzięki zlokalizowaniu klatki schodowej w innym miejscu niż dotychczas, powiększyła się też restauracja. Lokal będzie prowadzony przez zewnętrzną firmę i pomieści jednorazowo do 600 osób.

  Obiekt zamierza skierować swoją ofertę noclegową do organizatorów konferencji oraz turystów indywidualnych.

  źródło: www.ziad.bielsko.pl

Oferty specjalne