Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

Al. Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała
www.hoteldebowiec.pl

Skontaktuj się z obiektem

Arkadiusz Pięta Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

Dwugwiazdkowy obiekt otworzy się miesiąc później niż planowano

Data aktualności: 22-11-2012

 • Dwugwiazdkowy obiekt otworzy się miesiąc później niż planowano - Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

  Ośrodek, który przyjmie pierwszych gości w lipcu 2012 roku, będzie spełniał wymagania hotelu trzygwiazdkowego.

  Hotel Dębowiec - bo taką nazwę będzie nosił po modernizacji Hotel ZIAD w Bielsku-Białej - odda do dyspozycji gosci 200 miejsc noclegowych w 84 pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych. W hotelu pojawią się także restauracja oraz sala konferencyjna. W planach inwestora pozostaje stworzenie na zewnątrz hotelu zaplecza rekreacyjnego w postaci boiska, pola do gry w minigolfa, placu zabaw dla dzieci oraz ścieżki zdrowia.

  Koszt modernizacji budynku, która rozpoczęła się we wrześniu 2011 roku, to około 12 mln złotych. W jej efekcie zmieniła się frontowa elewacja obiektu, a sala konferencyjna i recepcja zyskały całkowicie nowy wystrój i wyposażenie. Hotelowe pokoje zostały powiększone kosztem balkonów. Dzięki zlokalizowaniu klatki schodowej w innym miejscu niż dotychczas, powiększyła się też restauracja. Lokal będzie prowadzony przez zewnętrzną firmę i pomieści jednorazowo do 600 osób.

  Obiekt zamierza skierować swoją ofertę noclegową do organizatorów konferencji oraz turystów indywidualnych.

  źródło: www.ziad.bielsko.pl

Oferty specjalne