Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

Al. Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała
www.hoteldebowiec.pl

Skontaktuj się z obiektem

Arkadiusz Pięta Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

Nowe miejsce na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe miejsce na konferencje - Hotel Dębowiec Bielsko-Biała
  W pierwszych dniach lipca 2012 r. spółka ZIAD, której właścicielem jest gmina Bielsko-Biała otworzyła u podnóża Szyndzielni i Dębowca nowoczesny hotel. Obiekt działa się w miejscu, w którym w latach 70. XXI wieku funkcjonował ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel Dębowiec oddaje do dyspozycji gości 220 miejsc noclegowych w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych. W obiekcie działają restauracja i kawiarnia, mieści się w nim również sala konferencyjna. Dodatkowymi atrakcjami dla gości są urządzenia do ćwiczeń pod gołym niebem, plac zabaw i alejki spacerowe. Dwugwiazdkowy hotel spełnia standardy obiektu trzygwiazdkowego, choć - jak informuje Janusz Kisiel, prezes spółki ZIAD - nie będzie ubiegał się o taką kategorię.
   
  Dezyzja o modernizacji starego ośrodka ZIAD zapadła w 2011 r. W efekcie prac w nie remontowanych od ponad 30 lat budynkach zmieniło się praktycznie wszystko, włącznie z elewacją, zmianą układu pokoi i wystrojem wnętrz. Zmodernizowano także salę konferencyjną, recepcję i zaplecze gastronomiczne i zamontowano windy. Całkowity koszt inwestycji to ok. 15 mln złotych.
   

Oferty specjalne