Nie ma to jak zima w górach. Tym bardziej jeśli poszukujemy miejsca na bankiet lub konferencję o tej porze roku. Dlaczego? Bo nic tak nie zadowoli Twoich gości jak połączenie pożytecznego z przyjemnym, a w takim miejscu, jak hotel Dębowiec w Bielsko-Białej, o to połączenie najłatwiej.

Hotel Dębowiec zlokalizowany jest w rekreacyjnej dzielnicy Bielska-Białej u podnóża gór Dębowca i Szyndzielni. Dzięki tej wyjątkowej lokalizacji z okiem pokoi rozpościera się piękny widok, blisko jest do centrum miasta, lecz można tu odpocząć od jego zgiełku oraz jedynie 800 m jest do najbliższego wyciągu narciarskiego.

Obok standardowej oferty noclegowej, obiekt oferuje naprawdę urozmaicone zaplecze konferencyjno-bankietowe oraz formy wypoczynku zarówno w hotelu – spa, masaże – jak i na świeżym powietrzu.

Hotel Dębowiec Bielsko-Biała sale konferencyjne Beskidy

Konferencje i bankiety u podnóża gór

Hotel Dębowiec ma w swej ofercie w sumie sześć sal na konferencje i bankiety. Trzy z nich przynależą do kompleksu gastronomicznego Kameliowy Zakątek, który jednocześnie może obsłużyć nawet 600 gości. Największa z sal kompleksu to sala Kameliowa, która zachwyca kwiatowym wystrojem. Pomieści ona 300 osób w ustawieniu bankietowym. Pozostałe dwie sale – Różana i Kameralna – pomieszczą po 90 osób. Różana zlokalizowana jest w taki sposób, by spotkania w niej cechowały się ustronnością i spokojem. Z jej okiem rozpościera się widok na góry. Z kolei w sali Kameralnej na co dzień serwowane są dania à la carte. Kuchnia podawana w Kameliowym Zakątku to dania kuchni polskiej i europejskiej. Jednak to nie wszystko! Dębowiec oferuje również imprezy dla 200 osób w plenerze w karczmie grillowej Szałas Regionalny.

Hotel Dębowiec Bielsko-Biała sale konferencyjne BeskidyHotel Dębowiec Bielsko-Biała sale konferencyjne Beskidy

A na konferencje hotel Dębowiec poleca trzy eleganckie i nowoczesne sale konferencyjne połączone przestronnym foyer, które pomieści kilkadziesiąt osób, np. w trakcie przerwy kawowej. Największa z sal – Lazurytowa – pomieści 220 osób. Jej dużym atutem jest osobne wejście z otwartym tarasem. Sala Turkusowa i Szafirowa to idealne miejsca na szkolenia czy spotkania biznesowe w węższym gronie. Większa pomieści do 20 osób, mniejsza do 10. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są klimatyzowane i wyposażone w ekran, flipchart, TV, video, DVD, nagłośnienie i mikrofony, bezprzewodowy dostęp do Internetu, rolety zaciemniające, rzutnik multimedialny oraz laptop. Dla gości hotelu obiekt udostępnia również duży parking.

Rower, narty i piękne widoki z hotelowych pokoi

Z przenocowaniem wszystkich na raz też nie powinno być problemu. Hotel Dębowiec oferuje aż 188 miejsc noclegowych w zróżnicowanych pokojach o dwugwiazdkowym standardzie. 84 pokoje dzielą się na: 15 pokoi jednoosobowych, 51 pokoi dwuosobowych (w tym 2 studia i 3 pokoje dla niepełnosprawnych), 12 pokoi trzyosobowych oraz 6 pokoi czteroosobowych doskonale sprawdzających się dla rodzin. Uroku temu miejscu z pewnością dodają widoki na góry oraz panoramę miasta.

Hotel Dębowiec Bielsko-Biała sale konferencyjne BeskidyHotel Dębowiec Bielsko-Biała sale konferencyjne Beskidy

W hotelu Dębowiec można się również skutecznie zrelaksować. W środku znajduje się strefa spa, w której skorzystać można m.in. z masażu tajskiego, tenis stołowy, bilard i piłkarzyki, a w ramach aktywnego wypoczynku można wypożyczyć rower, narty lub skorzystać z zewnętrznej siłowni.