Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

Al. Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała
www.hoteldebowiec.pl

Skontaktuj się z obiektem

Arkadiusz Pięta Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

Hotel w Bielsku-Białej zaprasza na konferencje już od czerwca

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel w Bielsku-Białej zaprasza na konferencje już od czerwca - Hotel Dębowiec Bielsko-Biała

  Modernizacja dawnego ośrodka konferencyjno-wypoczynkowego ZIAD ma zakończyć się pod koniec maja.

   

   

   

   

   

   

   

   

  W efekcie prac, które rozpoczęły się jesienią 2011 roku i kosztowały 15 mln złotych, zmieni się elewacja dwóch dwukondygnacyjnych budynków, a także korytarze i pokoje, które zyskają całkowicie nowy wystrój i wyposażenie. Modernizację przechodzą także sala konferencyjna i recepcja oraz zaplecze gastronomiczne. W hotelu pojawią się również windy, dzięki czemu obiekt ma być przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Hotel będzie działał jako obiekt dwugwiazdkowy, choć oferować będzie usługi w standardzie trzech gwiazdek. Jak wyjaśniają przedstawiciele spółki ZIAD, hotel nie będzie ubiegał się wyższą kategorię, ponieważ ze względu na konstrukcję budynku pokoje będą minimalnie mniejsze, niż zakładają wytyczne.

  Hotel Dębowiec odda do dyspozycji gości 220 miejsc noclegowych w 84 pokojach dwu-, trzy - i czteroosobowych. Obiekt ma kierować swoją ofertę nie tylko do turystów przyjeżdżających do Bielska-Białej, lecz również do organizatorów konferencji. To z myślą o nich w obiekcie pojawią się sale konferencyjne. Z kolei restauracja, którą poprowadzi zewnętrzna firma, będzie w stanie pomieścić do 600 osób. W przyszłości na zewnątrz hotelu mają pojawić się: boisko rekreacyjne, plac do mini golfa, plac zabaw dla dzieci oraz ścieżka zdrowia.

  źródło: www.ziad.bielsko.pl

Oferty specjalne