Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Narvil Conference & Spa

Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
www.hotelnarvil.pl

Kontakt do obiektu

Beata Osuch Kierownik Działu Sprzedaży MICE 514 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1300 os.
bankiet 1200 os.
nocleg 662 os.
Widok

Nowoczesne technologie kluczem do perfekcyjnej konferencji w hotelu Narvil

Data aktualności: 21-10-2015

 • Nowoczesne technologie kluczem do perfekcyjnej konferencji w hotelu Narvil - Hotel Narvil Conference & Spa

  Precyzyjny, dobrze ułożony plan to z pewnością pierwsza część sukcesu, kiedy organizujemy event. Jednak realizacja tego planu bywa skomplikowana. Dlatego, by ułatwić organizatorom konferencji zadanie, a jednocześnie otworzyć przed nimi nowe możliwości, hotel konferencyjny Narvil proponuje szereg nowoczesnych technologicznych rozwiązań.

   


  Hotel Narvil, położony niedaleko Warszawy, nad rzeką Narew w zielonej i cichej okolicy, w dbałości o klienta tak indywidualnego, jak i biznesowego nie tylko inwestuje w sam hotel, ale także sposób i jakość obsługi. Obiekt dysponuje ogromnym zapleczem konferencyjnym (33 sale na 4000 mkw.), który ma duże znaczenie wśród hoteli konferencyjnych w regionie, dlatego postanowiono usprawnić organizację i przebieg każdej konferencji wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne.

   


  Nowoczesne konferencje dzięki nowym technologiom  Po pierwsze – oznakowanie sal. Dzięki systemowi Digital Signage przy wejściu do każdej sali znajdują się ekrany wyświetlające logo firmy, agendy lub prezentacji. Co więcej, sale konferencyjne wyposażone są w panele, dzięki którym jednym kliknięciem możemy dostosować klimat w sali do wydarzenia odpowiednio wcześniej, ustawić tryb prezentacji czy dostosować oświetlenie. Efektownym rozwiązaniem jest sufit w sali Amazonka. Jest on zbudowany z niemal 2000 elementów, a każdy z nich może świecić innym kolorem. Można na nim wyświetlać ruchome projekcje. To jedyny tak skonstruowany sufit w sali konferencyjnej w Polsce!

   

  Narvil Serock sale konferencyjneNarvil Serock sale konferencyjne

  Ponadto, do dyspozycji organizatorów konferencji i ich gości hotel Narvil oddaje aplikację, która nie tylko pomaga zorganizować event, ale i umożliwia kontakt ze wszystkimi uczestnikami jednocześnie. Z kolei goście skorzystają z niej jak z informatora – znajdą w niej wszelkie informacje o obiekcie i wskazówki, m.in. jak trafić do restauracji czy poszczególne sale konferencyjne.


  Nowoczesne technologie towarzyszą każdemu sektorowi hotelu Narvil. Co więcej, wszystkie te sektory są, właśnie dzięki technologii, skomunikowane i idealnie zgrane ze sobą. Urządzenia w hotelowym spa, maszyny pracujące w kuchni, system zarządzania obiektem, nowinki technologiczne w salach konferencyjnych i aplikacje mobilne tworzą system sprawnego i oszczędnego zarządzania hotelem.

   


  Konferencje i relaks w leśnym zaciszu pod Warszawą

   


  A w hotelu Narvil jest czym zarządzać, bo prócz wspomnianych 33 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 4000 mkw. to także 332 pokoje i apartamenty, nowoczesne Niagara SPA z basenem, salą fitness, kręgielnią, kortami do squasha i tenisa, plaża, miejsca grillowe i piknikowe oraz niejednokrotnie nagradzana restauracja Aruana. Wokół hotelu nie brakuje ścieżek rowerowych i pieszych w pobliskich lasach, a na rzece Narew skorzystać można z wodnej przystani.

   

  Narvil Serock sale konferencyjneNarvil Serock sale konferencyjne

Oferty specjalne

 • Ona&On Aktywnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na weekend pełen pozytywnych emocji i atrakcji! Atrakcyjne położenie hotelu wśród lasów i nad brzegiem Narwi, zaplecze rekreacyjne w hotelu i jego bezpośredniej okolicy w połączeniu z propozycją ciekawego programu zajęć, sprawiają, że...
 • Ona&On Relaksacyjnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na relaksujący weekend w harmonii z naturą. Komfortowe warunki hotelu otoczonego przyrodą, dyskretna i zaciszna atmosfera zalesionych brzegów rzeki Narew - jednej z najczystszych rzek w Polsce, w połączeniu z wyjątkowymi masażami w Niagara Spa...
 • Ona&On Romantycznie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na romantyczny weekend w harmonii z naturą. Urokliwe okolice hotelu zanurzonego w naturze, spacery brzegiem malowniczej Narwi, oświetlonej niedostrzegalnymi w mieście gwiazdami, designerskie i komfortowe wnętrza hotelu oraz feeria smaków w...