Precyzyjny, dobrze ułożony plan to z pewnością pierwsza część sukcesu, kiedy organizujemy event. Jednak realizacja tego planu bywa skomplikowana. Dlatego, by ułatwić organizatorom konferencji zadanie, a jednocześnie otworzyć przed nimi nowe możliwości, hotel konferencyjny Narvil proponuje szereg nowoczesnych technologicznych rozwiązań.

Hotel Narvil, położony niedaleko Warszawy, nad rzeką Narew w zielonej i cichej okolicy, w dbałości o klienta tak indywidualnego, jak i biznesowego nie tylko inwestuje w sam hotel, ale także sposób i jakość obsługi. Obiekt dysponuje ogromnym zapleczem konferencyjnym (33 sale na 4000 mkw.), który ma duże znaczenie wśród hoteli konferencyjnych w regionie, dlatego postanowiono usprawnić organizację i przebieg każdej konferencji wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Nowoczesne konferencje dzięki nowym technologiom

Po pierwsze – oznakowanie sal. Dzięki systemowi Digital Signage przy wejściu do każdej sali znajdują się ekrany wyświetlające logo firmy, agendy lub prezentacji. Co więcej, sale konferencyjne wyposażone są w panele, dzięki którym jednym kliknięciem możemy dostosować klimat w sali do wydarzenia odpowiednio wcześniej, ustawić tryb prezentacji czy dostosować oświetlenie. Efektownym rozwiązaniem jest sufit w sali Amazonka. Jest on zbudowany z niemal 2000 elementów, a każdy z nich może świecić innym kolorem. Można na nim wyświetlać ruchome projekcje. To jedyny tak skonstruowany sufit w sali konferencyjnej w Polsce!

Narvil Serock sale konferencyjneNarvil Serock sale konferencyjne

Ponadto, do dyspozycji organizatorów konferencji i ich gości hotel Narvil oddaje aplikację, która nie tylko pomaga zorganizować event, ale i umożliwia kontakt ze wszystkimi uczestnikami jednocześnie. Z kolei goście skorzystają z niej jak z informatora – znajdą w niej wszelkie informacje o obiekcie i wskazówki, m.in. jak trafić do restauracji czy poszczególne sale konferencyjne.

Nowoczesne technologie towarzyszą każdemu sektorowi hotelu Narvil. Co więcej, wszystkie te sektory są, właśnie dzięki technologii, skomunikowane i idealnie zgrane ze sobą. Urządzenia w hotelowym spa, maszyny pracujące w kuchni, system zarządzania obiektem, nowinki technologiczne w salach konferencyjnych i aplikacje mobilne tworzą system sprawnego i oszczędnego zarządzania hotelem.

Konferencje i relaks w leśnym zaciszu pod Warszawą

A w hotelu Narvil jest czym zarządzać, bo prócz wspomnianych 33 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 4000 mkw. to także 332 pokoje i apartamenty, nowoczesne Niagara SPA z basenem, salą fitness, kręgielnią, kortami do squasha i tenisa, plaża, miejsca grillowe i piknikowe oraz niejednokrotnie nagradzana restauracja Aruana. Wokół hotelu nie brakuje ścieżek rowerowych i pieszych w pobliskich lasach, a na rzece Narew skorzystać można z wodnej przystani.

Narvil Serock sale konferencyjneNarvil Serock sale konferencyjne