Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Narvil Conference & Spa

Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
www.hotelnarvil.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Osuch Kierownik Działu Sprzedaży MICE 514 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Narvil Conference & Spa

Nowoczesne technologie kluczem do perfekcyjnej konferencji w hotelu Narvil

Data aktualności: 21-10-2015

 • Nowoczesne technologie kluczem do perfekcyjnej konferencji w hotelu Narvil - Hotel Narvil Conference & Spa

  Precyzyjny, dobrze ułożony plan to z pewnością pierwsza część sukcesu, kiedy organizujemy event. Jednak realizacja tego planu bywa skomplikowana. Dlatego, by ułatwić organizatorom konferencji zadanie, a jednocześnie otworzyć przed nimi nowe możliwości, hotel konferencyjny Narvil proponuje szereg nowoczesnych technologicznych rozwiązań.

   


  Hotel Narvil, położony niedaleko Warszawy, nad rzeką Narew w zielonej i cichej okolicy, w dbałości o klienta tak indywidualnego, jak i biznesowego nie tylko inwestuje w sam hotel, ale także sposób i jakość obsługi. Obiekt dysponuje ogromnym zapleczem konferencyjnym (33 sale na 4000 mkw.), który ma duże znaczenie wśród hoteli konferencyjnych w regionie, dlatego postanowiono usprawnić organizację i przebieg każdej konferencji wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne.

   


  Nowoczesne konferencje dzięki nowym technologiom  Po pierwsze – oznakowanie sal. Dzięki systemowi Digital Signage przy wejściu do każdej sali znajdują się ekrany wyświetlające logo firmy, agendy lub prezentacji. Co więcej, sale konferencyjne wyposażone są w panele, dzięki którym jednym kliknięciem możemy dostosować klimat w sali do wydarzenia odpowiednio wcześniej, ustawić tryb prezentacji czy dostosować oświetlenie. Efektownym rozwiązaniem jest sufit w sali Amazonka. Jest on zbudowany z niemal 2000 elementów, a każdy z nich może świecić innym kolorem. Można na nim wyświetlać ruchome projekcje. To jedyny tak skonstruowany sufit w sali konferencyjnej w Polsce!

   

  Narvil Serock sale konferencyjneNarvil Serock sale konferencyjne

  Ponadto, do dyspozycji organizatorów konferencji i ich gości hotel Narvil oddaje aplikację, która nie tylko pomaga zorganizować event, ale i umożliwia kontakt ze wszystkimi uczestnikami jednocześnie. Z kolei goście skorzystają z niej jak z informatora – znajdą w niej wszelkie informacje o obiekcie i wskazówki, m.in. jak trafić do restauracji czy poszczególne sale konferencyjne.


  Nowoczesne technologie towarzyszą każdemu sektorowi hotelu Narvil. Co więcej, wszystkie te sektory są, właśnie dzięki technologii, skomunikowane i idealnie zgrane ze sobą. Urządzenia w hotelowym spa, maszyny pracujące w kuchni, system zarządzania obiektem, nowinki technologiczne w salach konferencyjnych i aplikacje mobilne tworzą system sprawnego i oszczędnego zarządzania hotelem.

   


  Konferencje i relaks w leśnym zaciszu pod Warszawą

   


  A w hotelu Narvil jest czym zarządzać, bo prócz wspomnianych 33 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 4000 mkw. to także 332 pokoje i apartamenty, nowoczesne Niagara SPA z basenem, salą fitness, kręgielnią, kortami do squasha i tenisa, plaża, miejsca grillowe i piknikowe oraz niejednokrotnie nagradzana restauracja Aruana. Wokół hotelu nie brakuje ścieżek rowerowych i pieszych w pobliskich lasach, a na rzece Narew skorzystać można z wodnej przystani.

   

  Narvil Serock sale konferencyjneNarvil Serock sale konferencyjne

Oferty specjalne

 • Ona&On Aktywnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na weekend pełen pozytywnych emocji i atrakcji! Atrakcyjne położenie hotelu wśród lasów i nad brzegiem Narwi, zaplecze rekreacyjne w hotelu i jego bezpośredniej okolicy w połączeniu z propozycją ciekawego programu zajęć, sprawiają, że...
 • Ona&On Relaksacyjnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na relaksujący weekend w harmonii z naturą. Komfortowe warunki hotelu otoczonego przyrodą, dyskretna i zaciszna atmosfera zalesionych brzegów rzeki Narew - jednej z najczystszych rzek w Polsce, w połączeniu z wyjątkowymi masażami w Niagara Spa...
 • Ona&On Romantycznie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na romantyczny weekend w harmonii z naturą. Urokliwe okolice hotelu zanurzonego w naturze, spacery brzegiem malowniczej Narwi, oświetlonej niedostrzegalnymi w mieście gwiazdami, designerskie i komfortowe wnętrza hotelu oraz feeria smaków w...