Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Brunów

Brunów 27, 59-600 Lwówek Śląski
www.brunow.pl

Kontakt do obiektu

Ilona Rzeźwicka 75784...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 500 os.
bankiet 400 os.
nocleg 140 os.
Widok

Stylowe konferencje na Dolnym Śląsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Stylowe konferencje na Dolnym Śląsku - Pałac Brunów

  Zabytkowy, XV-wieczny pałac w Brunowie koło Lwówka Śląskiego zaprasza do organizowania konferencji w otoczeniu pięknych jezior, lasów i tras rowerowych. Malowniczo położony hotel funkcjonuje przez cały rok, oferując znakomitą kuchnię i wysoki standard świadczonych usług.

   

   

    

   

   


  Nagrodzony w plebiscycie serwisie HRS.pl Pałac Brunów został uznany za "Hotel Roku 2012". Ten stylowy i doceniony przez wielu organizatorów konferencji obiekt oferuje 140 miejsc noclegowych w 64 dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach standardowych i Premium, znajdujących się w stylowych wnętrzach pałacu, powozowni i oficyny. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do internetu, a wystrój każdego z nich jest inny - urządzony w duchu minionych stuleci. Jak zapewniają przedstawiciele Pałacu, budynek jest dostosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Do dyspozycji gości hotelu pozostają sauna, jacuzzi, bilard i korty tenisowe. Usługi gastronomiczne świadczą hotelowa restauracja, kawiarnia i bar. Z myślą o dzieciach przygotowano plac zabaw. Hotel posiada również własny parking strzeżony.
   
  Na zaplecze konferencyjne Pałacu Brunów składają się: Sala Kryształowa mogąca pomieścić do 100 osób, Sala Bawialnia na 50 osób, Sala Powozownia na 450 osób i Sala Kominkowa na 20 osób. Hotelowy cennik uwzględnia możliwość wynajmu pomieszczeń konferencyjnych zarówno na kilka godzin, jak i na cały dzień. Za dodatkową opłatą możliwe jest także wynajęcie sprzętu konferencyjnego. Dla uczestników odbywających się w Pałacu konferencji przewidziano noclegi ze śniadaniem w preferencyjnych cenach.

  Dodatkowych informacji na temat oferty Pałacu Brunów udziela recepcja obiektu, tel. 75 784 02 10, e-mail: recepcja@brunow.pl.

  źródło: www.brunow.pl