Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Brunów

Brunów 27, 59-600 Lwówek Śląski
www.brunow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ilona Rzeźwicka 75784...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Brunów

Stylowe konferencje na Dolnym Śląsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Stylowe konferencje na Dolnym Śląsku - Pałac Brunów

  Zabytkowy, XV-wieczny pałac w Brunowie koło Lwówka Śląskiego zaprasza do organizowania konferencji w otoczeniu pięknych jezior, lasów i tras rowerowych. Malowniczo położony hotel funkcjonuje przez cały rok, oferując znakomitą kuchnię i wysoki standard świadczonych usług.

   

   

    

   

   


  Nagrodzony w plebiscycie serwisie HRS.pl Pałac Brunów został uznany za "Hotel Roku 2012". Ten stylowy i doceniony przez wielu organizatorów konferencji obiekt oferuje 140 miejsc noclegowych w 64 dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach standardowych i Premium, znajdujących się w stylowych wnętrzach pałacu, powozowni i oficyny. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do internetu, a wystrój każdego z nich jest inny - urządzony w duchu minionych stuleci. Jak zapewniają przedstawiciele Pałacu, budynek jest dostosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Do dyspozycji gości hotelu pozostają sauna, jacuzzi, bilard i korty tenisowe. Usługi gastronomiczne świadczą hotelowa restauracja, kawiarnia i bar. Z myślą o dzieciach przygotowano plac zabaw. Hotel posiada również własny parking strzeżony.
   
  Na zaplecze konferencyjne Pałacu Brunów składają się: Sala Kryształowa mogąca pomieścić do 100 osób, Sala Bawialnia na 50 osób, Sala Powozownia na 450 osób i Sala Kominkowa na 20 osób. Hotelowy cennik uwzględnia możliwość wynajmu pomieszczeń konferencyjnych zarówno na kilka godzin, jak i na cały dzień. Za dodatkową opłatą możliwe jest także wynajęcie sprzętu konferencyjnego. Dla uczestników odbywających się w Pałacu konferencji przewidziano noclegi ze śniadaniem w preferencyjnych cenach.

  Dodatkowych informacji na temat oferty Pałacu Brunów udziela recepcja obiektu, tel. 75 784 02 10, e-mail: recepcja@brunow.pl.

  źródło: www.brunow.pl