Jeśli zabytkowe budynki kojarzyły Ci się dotąd z ciemnymi, nieprzytulnymi wnętrzami, w Pałacu Brunów zmienisz zdanie! Z dala od miejskiego zgiełku, wśród drzew, na meeting plannerów czeka kompleks, który jest w pełni przygotowany na realizację wyjątkowych eventów. Piękne, stylowe wnętrza i zielone otoczenie to dopiero początek!

Pałac Brunów położony jest w spokojnej wsi Brunów, niedaleko Lwówka Śląskiego i w odległości kilkunastu kilometrów od słynącego z wyrobów ceramicznych Bolesławca. Sam dojazd do obiektu nie powinien sprawić problemów dzięki autostradzie A4, która przebiega zaledwie 18 km od Pałacu. 

Usytuowanie wśród lasów i jezior, w otoczeniu 4-hektarowego urokliwego parku z fontanną oraz ogrodu, daje nie tylko możliwość wytchnienia, ale również urządzenia firmowego spotkania integracyjnego w niepowtarzalnej scenerii. 

Palac Brunow Lwowek Slaski otoczenie

A jest co podziwiać. Na zabytkowy kompleks składają się: neobarokowy Pałac z Oranżerią, powstała w XIX w. Powozownia, której styl inspirowany jest średniowiecznymi budowlami sakralnymi oraz najstarszy z budynków – Oficyna – utrzymany w stylu wiejskiej rezydencji. Goście Pałacu Brunów mogą więc zregenerować swoje siły w przestrzeniach odmiennych od tych, do których przywykli na co dzień. Będzie to nie tylko atrakcyjne urozmaicenie wyjazdów integracyjnych, ale również piękny plener dla eventów zaplanowanych na świeżym powietrzu.

Palac Brunow Lwowek Slaski park

Szkolenia i konferencje w pałacowym stylu

Malownicze położenie i fotogeniczne wnętrza od lat przyciągają organizatorów bankietów i imprez okolicznościowych. Obiekt jest jednak równie dobrze przygotowany do przyjęcia klientów biznesowych. Meeting plannerzy cenią w nim możliwość zaoferowania gościom zarówno odpoczynku w nietuzinkowym miejscu, jak również integracji i dobrych warunków do pracy. Właśnie dla nich Pałac profesjonalne 4 sale konferencyjne na spotkania dla nawet kilkuset osób. 

Palac Brunow Lwowek Slaski sala eventowa Powozownia

Jeśli szukacie przestrzeni na duże przyjęcia, kongresy czy jubileusze firmowe, zainteresujcie się Salą Balową w Powozowni, która pomieści 500 gości w ustawieniu teatralnym. Jest to klimatyzowana przestrzeń o charakterystycznym łukowym sklepieniu i z dużymi oknami, przy jednoczesnej możliwości zaciemnienia sali podczas prezentacji. 

Na eleganckie przyjęcia w gronie 100 osób lub konferencje dla 150 uczestników sprawdzi się Sala Kryształowa (90 m kw.) usytuowana w Pałacu. Szkolenia i narady dla 30-40 osób często organizowane są w salach: Stajnia (40 m kw.) lub kameralnej i klimatycznej Bawialni (30 m kw.). 

Palac Brunow Lwowek Slaski sala konferencyjna

Niewątpliwym atutem sal konferencyjnych Pałacu Brunów jest widok na zabytkowy park i możliwość wyjścia ze swoim spotkaniem na zewnątrz. Oferta biznesowa nie ogranicza się do samego najmu przestrzeni. Obiekt zapewnia organizację przerw kawowych, konferencyjnych lunchów bądź kończących wydarzenie kolacji. 

Komfortowe warunki na krótkie i dłuższe pobyty

Standard czy Premium? Niezależnie od tego, którą opcję wybierzecie, możecie być pewni, że goście Waszego wydarzenia będą komfortowo odpoczywać. Pałac Brunów dysponuje łącznie 140 miejscami noclegowymi w 65 pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych, rozlokowanych we wszystkich trzech budynkach. Wystrój pokoi różni się w zależności od budynku, jego historii i stylu. Łączy je natomiast dbałość o detale i komfort gości. 

Palac Brunow Lwowek Slaski pokoj

Goście z pewnością chętnie odwiedzą miejscową restaurację, szczególnie że Pałac Brunów znajduje się na liście 100 najlepszych restauracji w Polsce. Wielokrotnie wyróżniana, także w żółtym przewodniku Gault&Millau, Restauracja Lala, specjalizuje się w daniach kuchni polskiej. Szef Kuchni Mateusz Szpytma na talerzach gości potrafi wykreować kulinarne dzieła sztuki, bazując na lokalnych i sezonowych składnikach. Ciekawostka: Pałac Brunów cyklicznie organizuje imprezy, takie jak Święto Smaków Regionu czy Riesling Weeks, które przyciągają prawdziwych smakoszy.

Wyjazd integracyjny dla swoich pracowników lub gości warto wzbogacić o wizytę w strefie Spa & Wellness. Będą tam mogli oddać się pełnemu relaksowi na basenie, w saunach lub jacuzzi. W Pałacu można się również umówić na zabiegi upiększające i rewitalizujące oraz masaże. 

Palac Brunow Lwowek Slaski spa

Zaplanowanie w Pałacu Brunów konferencji połączonej z atrakcjami to znakomity sposób na podniesienie morale uczestników wyjazdu firmowego. Niebanalne położenie zachęca z kolei do zorganizowania tu imprez typu outdoor, które uatrakcyjni catering pałacowej restauracji. Ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia. 

Palac Brunow Lwowek Slaski otoczenie