Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Brunów

Brunów 27, 59-600 Lwówek Śląski
www.brunow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ilona Rzeźwicka 75784...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Brunów

Hotel Roku 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel Roku 2012 - Pałac Brunów

  W plebiscycie portalu HRS.pl obiekt w Brunowie pokonał 93 hotele z całej Polski.

   

   

   

   

   

     Decyzją głosujących w plebiscycie Pałac Brunów został uznany za "Hotel Roku 2012". Obiekt został również laureatem w kategorii „zamki i pałace”.

  Nagrodzony hotel mieści się w zabytkowym, XV-wiecznym pałacu w Brunowie koło Lwówka Śląskiego. Obiekt oferuje 140 miejsc noclegowych w jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach mieszczących się we wnętrzach pałacu, powozowni i oficyny. Do dyspozycji gości pozostają również sauna, jacuzzi, bilard, korty tenisowe, restauracja, kawiarnia, bar, plac zabaw oraz parking strzeżony. Jak zapewniają przedstawiciele Pałacu, obiekt jest w dostosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

  Zaplecze konferencyjne hotelu stanowią: Sala Kryształowa na 100 miejsc, Sala Bawialnia na 50 miejsc, Sala Powozownia na 450 miejsc oraz Sala Kominkowa na 20 miejsc. Wynajem sprzętu konferencyjnego jest możliwy za dodatkową opłatą. Dla uczestników odbywających się w Pałacu Brunów konferencji przewidziano również noclegi ze śniadaniem w preferencyjnych cenach.

   

   


  źródło: www.brunow.pl