Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Wrocław

Purkyniego 10, 50-156 Wrocław
https://www.radissonblu.com/pl/hotel-wroclaw

Kontakt do obiektu

71 37...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 140 os.
bankiet 100 os.
nocleg 309 os.
Widok

Radisson Blu we Wrocławiu odnawia sale konferencyjne na wiosnę

Data aktualności: 09-02-2016

  • Radisson Blu we Wrocławiu odnawia sale konferencyjne na wiosnę - Radisson Blu Hotel Wrocław

    W hotelu Radisson Blu we Wrocławiu trwa renowacja. Odnowione zostaną pokoje, apartamenty, sale konferencyjne oraz wszystkie przestrzenie wspólne.


    Zlokalizowany niedaleko centrum miasta, wrocławski hotel konferencyjny Radisson Blu jest w trakcie prac remontowych. Odnowione zostaną wszystkie pokoje i apartamenty, zmieniony będzie wygląd sal konferencyjnych, a także wszystkich wnętrz wspólnych w budynku. Zakończenie modernizacji hotelu planowane jest na kwiecień br. Prace remontowe rozpoczęły się w ubiegłym roku. Obiekt oferuje 162 pokoje i apartamenty oraz zaplecze konferencyjne składające się z 9 sal na 575 mkw. Sale pomieszczą od 12 do 140 osób. W hotelu znajduje się również 900-metrowy dziedziniec na większe imprezy plenerowe, restauracja Aquarelle serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej oraz bar Sqwiggles. Obiekt otrzymał kategoryzację pięciogwiazdkową.