Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Wrocław

Purkyniego 10, 50-156 Wrocław
https://www.radissonblu.com/pl/hotel-wroclaw

Skontaktuj się z obiektem

71 37...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Radisson Blu Hotel Wrocław

Radisson Blu we Wrocławiu odnawia sale konferencyjne na wiosnę

Data aktualności: 09-02-2016

  • Radisson Blu we Wrocławiu odnawia sale konferencyjne na wiosnę - Radisson Blu Hotel Wrocław

    W hotelu Radisson Blu we Wrocławiu trwa renowacja. Odnowione zostaną pokoje, apartamenty, sale konferencyjne oraz wszystkie przestrzenie wspólne.


    Zlokalizowany niedaleko centrum miasta, wrocławski hotel konferencyjny Radisson Blu jest w trakcie prac remontowych. Odnowione zostaną wszystkie pokoje i apartamenty, zmieniony będzie wygląd sal konferencyjnych, a także wszystkich wnętrz wspólnych w budynku. Zakończenie modernizacji hotelu planowane jest na kwiecień br. Prace remontowe rozpoczęły się w ubiegłym roku. Obiekt oferuje 162 pokoje i apartamenty oraz zaplecze konferencyjne składające się z 9 sal na 575 mkw. Sale pomieszczą od 12 do 140 osób. W hotelu znajduje się również 900-metrowy dziedziniec na większe imprezy plenerowe, restauracja Aquarelle serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej oraz bar Sqwiggles. Obiekt otrzymał kategoryzację pięciogwiazdkową.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: