Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsaw Plaza Hotel

Łączyny 5, 02-820 Warszawa

Kontakt do obiektu

Elżbieta Strzępka 885 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 700 os.
bankiet 400 os.
nocleg 292 os.
Widok

Warsaw Plaza Hotel jest już otwarty

Data aktualności: 08-09-2014

  • Warsaw Plaza Hotel jest już otwarty - Warsaw Plaza Hotel
    Pod koniec sierpnia 2014 r. w Warszawie uruchomiony został nowy, czterogwiazdkowy hotel, który oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań aż 635 mkw. powierzchni konferencyjnej.

    Na zaplecze konferencyjne Warsaw Plaza Hotel składa się 9 klimatyzowanych pomieszczeń. Jest to 5 sal konferencyjnych (które dzięki systemowi przesuwnych ścian mogą być łączone w jedną salę plenarną, mieszczącą w sumie 420 osób) oraz 4 sale VIP, umożliwiające organizację spotkań nawet dla 550 osób. Sześć z nich posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia. W pomieszczeniach zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania audiowizualne, a w suficie znalazły się specjalne mocowania przygotowane do montażu dodatkowych konstrukcji. Prezentacje multimedialne mogą być wyświetlane na kilku kompatybilnych ekranach jednocześnie. Każda sala jest też wyposażona w wmontowany ekran i rzutnik, które mogą być zdalnie sterowane za pomocą pilota. Przez cały czas trwania konferencji do dyspozycji ich uczestników pozostaje dedykowany opiekun. Istnieje możliwość wprowadzenia do sali plenarnej kilku samochodów - pomieszczenie może też zostać połączone z restauracją, tworząc przestrzeń do organizacji bankietu dla ponad 400 osób. Na przylegającym do hotelu terenie zielonym mogą być organizowane pikniki firmowe.
     
    Warsaw Plaza Hotel dysponuje ponad 290 miejscami noclegowymi w 137 pokojach typu Standard, 8 pokojach typu Superior oraz Apartamentem Plaza z wanną, tarasem i aneksem kuchennym. Funkcjonująca w obiekcie Restauracja Moments serwuje tradycyjne dania kuchni międzynarodowej, a na kawę i drinki zaprasza bar One & Only. Na terenie całego hotelu zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również podziemny parking strzeżony na 75 samochodów.

Oferty specjalne