Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wieniawski

Sądowa 6, 20-027 Lublin
http://www.hotelwieniawski.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 90 os.
bankiet 60 os.
nocleg 100 os.
Widok

Sale konferencyjne Hotelu Wieniawski w Lublinie dostępne w nowym roku

Data aktualności: 18-11-2014

  • Sale konferencyjne Hotelu Wieniawski w Lublinie dostępne w nowym roku - Hotel Wieniawski

    Planowane otwarcie nowego obiektu przy ul. Sądowej 6 w Lublinie opóźni się. Obiekt będzie dostępny dla gości oraz organizatorów konferencji prawdopodobnie na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2015 roku.

    Czterokondygnacyjny budynek powstaje w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Jego budowa trwa od marca 2013 roku. Inwestorem obiektu jest firma Wodrol, która realizuje projekt z uwagą na wytyczne konserwatora zabytków. Sama nazwa hotelu to forma uczczenia geniuszu polskiego kompozytora Henryka Wieniawskiego. Tym samym architektura i charakter hotelu wpisze się w zabytkowe i kulturalne otoczenie.


    Nowe sale konferencyjne w Lublinie

    W hotelu ma znaleźć się sala konferencyjna umiejscowiona na podziemnej kondygnacji budynku. Ponadto, hotel Wieniawski zaoferuje swoim gościom 49 pokoi, restaurację oraz strefę rekreacyjną. Całkowita powierzchnia hotelu to 2280 mkw. Realizacja projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.