Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wieniawski

Sądowa 6, 20-027 Lublin
http://www.hotelwieniawski.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Wieniawski

Sale konferencyjne Hotelu Wieniawski w Lublinie dostępne w nowym roku

Data aktualności: 18-11-2014

  • Sale konferencyjne Hotelu Wieniawski w Lublinie dostępne w nowym roku - Hotel Wieniawski

    Planowane otwarcie nowego obiektu przy ul. Sądowej 6 w Lublinie opóźni się. Obiekt będzie dostępny dla gości oraz organizatorów konferencji prawdopodobnie na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2015 roku.

    Czterokondygnacyjny budynek powstaje w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Jego budowa trwa od marca 2013 roku. Inwestorem obiektu jest firma Wodrol, która realizuje projekt z uwagą na wytyczne konserwatora zabytków. Sama nazwa hotelu to forma uczczenia geniuszu polskiego kompozytora Henryka Wieniawskiego. Tym samym architektura i charakter hotelu wpisze się w zabytkowe i kulturalne otoczenie.


    Nowe sale konferencyjne w Lublinie

    W hotelu ma znaleźć się sala konferencyjna umiejscowiona na podziemnej kondygnacji budynku. Ponadto, hotel Wieniawski zaoferuje swoim gościom 49 pokoi, restaurację oraz strefę rekreacyjną. Całkowita powierzchnia hotelu to 2280 mkw. Realizacja projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: