Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Karpacz Resort

Obrońców Pokoju 5, 58-540 Karpacz
www.skalnykarpacz.pl

Kontakt do obiektu

Ewelina Subocz KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY 75752...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 450 os.
bankiet 250 os.
nocleg 296 os.
Widok

Hotele Grupy Orbis wyróżnione na TOPHOTEL 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotele Grupy Orbis wyróżnione na TOPHOTEL 2012 - Mercure Karpacz Resort

  Uroczysta Gala wręczenia nagród TOPHOTEL 2012 odbyła się 24 listopada. To już 4 edycja konkursu firmy NETMEDIA i portalu hotele.pl, w którym są wyróżnione najlepsze hotele w Polsce, sklasyfikowane w 20 kategoriach.

   

   

   

   

     Mercure Skalny Karpacz i Mercure Mrongovia Resort & SPA zdobyły prestiżowe tytuły TOPHOTEL 2012. Dodatkowo wśród nominowanych w kategorii TOPHOTEL ECONOMY znalazły 2 obiekty Grupy Orbis: Etap Hotel Warszawa Centrum oraz ibis Łódź Centrum.


  Tytuł TOPHOTEL to uznawana w środowisku nagroda, która nobilituje i skutecznie promuje  poszczególne obiekty. Nominacje – 3 w każdej kategorii – zostały przyznane na podstawie popularności danego hotelu w systemach rezerwacyjnych NETMEDIA i systemach partnerskich. Głosy samych gości oraz przedstawicieli branży hotelarskiej zadecydowały, który nominowanych otrzyma tytuł TOPHOTEL. 

  Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych hoteli w Polsce. Doceniane są oryginalne i efektywne rozwiązania w zakresie funkcjonowania hoteli, logistyki i rezerwacji oraz designerskie projekty. 20 kategorii pozwala na zaprezentowanie potencjału polskich hoteli i wybór najlepszych w swoim rodzaju.

  W imieniu Grupy Hotelowej Orbis statuetki dla Mercure Skalny Karpacz i Mercure Mrongovia Resort&SPA odebrała Joanna Swierkosz, Dyrektor Marketingu, która tak podsumowała sukces: Cieszą nas kolejne nagrody i wyróżnienia dla naszych hoteli - jesteśmy dumni, że to sami goście oraz przedstawicieli branży doceniają to, jak się zmieniamy. Jako lider na polskim rynku z sukcesem wprowadzamy międzynarodowe standardy. Tytuły i nominacje w konkursie TOPHOTEL, które co roku zdobywamy – najlepiej świadczą o naszej pozycji i najwyższej jakości usług.


  Mercure Mrongovia Resort & SPA
  został najwyżej oceniony w kategorii TOPHOTEL LAKES. To wyjątkowe miejsce na Mazurach, położone nad Jeziorem Czos . Na gości czeka 213 wygodnych pokoi oraz bogata oferta SPA.  Jest to hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi i osób poszukujący spokoju.  Komfortowe SPA gwarantuje pełna odnowę i relaks, a piękne mazurskie szlaki zapraszają na wycieczki piesze i rowerowe.

   

  Mercure Skalny Karpacz zdobył tytuł TOPHOTEL MOUNTAINS 2011.  To potwierdza popularności tego obiektu wśród polskich i zagranicznych gości. Hotel jest malowniczo położony w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Doskonała lokalizacja – blisko centrum miasta oraz tuż przy szlakach turystycznych i narciarskich to wyjątkowa zaleta tego hotelu. Goście w Mercure Skalny Karpacz znajdą 146 komfortowych pokoi oraz 2 apartamenty. Szef kuchni hotelu dba o wyrafinowane i smaczne menu, a Centrum Wellness & Fitness zapewnia wypoczynek i relaks.

   


  ****
  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza blisko 60 obiektami w 25 miastach w Polsce i 1 hotelem w Wilnie na Litwie. Oferuje 10,5  tysiąca pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Etap/ibis budget, a także Orbis Hotels i Holiday Inn w Warszawie. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.  źródło: www.accor.com