Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Karpacz Resort

Obrońców Pokoju 5, 58-540 Karpacz
www.skalnykarpacz.pl

Kontakt do obiektu

Ewelina Subocz KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY 75752...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 450 os.
bankiet 250 os.
nocleg 296 os.
Widok

Sebastian Marona nowym dyrektorem hotelu Mercure Karpacz Resort

Data aktualności: 18-11-2014

 • Sebastian Marona nowym dyrektorem hotelu Mercure Karpacz Resort - Mercure Karpacz Resort

  W hotelu Mercure Karpacz Resort zmiany na najwyższych stanowiskach. Nowym dyrektorem generalnym obiektu jest Sebastian Marona, były dyrektor hotelu tej sieci w Zamościu.

  Nowe stanowisko to nowe wyzwanie – Sebastian Marona jako dyrektor generalny hotelu Mercure Karpacz Resort zajmie się nie tylko zarządzaniem obiektu oraz dbałością o jakość usług zgodnych ze standardami marki Mercure, ale także m.in. budowaniem i realizowaniem strategii sprzedażowej, dystrybucyjnej oraz cenowej, rekrutacją i zarządzaniem pracownikami hotelu oraz kontrolą realizacji budżetu. Wcześniej Sebastian Marona stał na czele hotelu Mercure Zamość Stare Miasto (zobacz obiekt). Z marką związany jest od samego początku swej kariery w branży hotelarskiej – zaczynał jako barman w hotelu Mercure w Zakopanem.
   

  Konferencje i firmowe integracje w górach

  Hotel Mercure Karpacz Resort położony jest w miejscowości turystycznej u stóp Śnieżki – najwyższego szczytu w Karkonoszach. Jego otoczenie – góry i las – sprzyjają organizowaniu wyjazdów integracyjnych oraz urozmaicaniu spotkań firmowych czy konferencji o aktywny wypoczynek. Hotel dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi. Dwie z nich można ze sobą łączyć, otrzymując w ten sposób 390 mkw. powierzchni konferencyjnej dla 450 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe sale łącznie pomieszczą 616 osób.
  Obiekt udostępnia dla gości 146 pokoi dwuosobowych oraz dwa apartamenty. Ponadto, w hotelu znajduje się centrum wellness & fitness, restauracja hotelowa i bar, w którym również można organizować spotkania firmowe dla 50 osób w ustawieniu teatralnym.

  Mercure Karpacz Resort sale konferencyjneMercure Karpacz Resort sale konferencyjne