Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Karpacz Resort

Obrońców Pokoju 5, 58-540 Karpacz
www.skalnykarpacz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Subocz KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY 75752...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Mercure Karpacz Resort

Sebastian Marona nowym dyrektorem hotelu Mercure Karpacz Resort

Data aktualności: 18-11-2014

 • Sebastian Marona nowym dyrektorem hotelu Mercure Karpacz Resort - Mercure Karpacz Resort

  W hotelu Mercure Karpacz Resort zmiany na najwyższych stanowiskach. Nowym dyrektorem generalnym obiektu jest Sebastian Marona, były dyrektor hotelu tej sieci w Zamościu.

  Nowe stanowisko to nowe wyzwanie – Sebastian Marona jako dyrektor generalny hotelu Mercure Karpacz Resort zajmie się nie tylko zarządzaniem obiektu oraz dbałością o jakość usług zgodnych ze standardami marki Mercure, ale także m.in. budowaniem i realizowaniem strategii sprzedażowej, dystrybucyjnej oraz cenowej, rekrutacją i zarządzaniem pracownikami hotelu oraz kontrolą realizacji budżetu. Wcześniej Sebastian Marona stał na czele hotelu Mercure Zamość Stare Miasto (zobacz obiekt). Z marką związany jest od samego początku swej kariery w branży hotelarskiej – zaczynał jako barman w hotelu Mercure w Zakopanem.
   

  Konferencje i firmowe integracje w górach

  Hotel Mercure Karpacz Resort położony jest w miejscowości turystycznej u stóp Śnieżki – najwyższego szczytu w Karkonoszach. Jego otoczenie – góry i las – sprzyjają organizowaniu wyjazdów integracyjnych oraz urozmaicaniu spotkań firmowych czy konferencji o aktywny wypoczynek. Hotel dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi. Dwie z nich można ze sobą łączyć, otrzymując w ten sposób 390 mkw. powierzchni konferencyjnej dla 450 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe sale łącznie pomieszczą 616 osób.
  Obiekt udostępnia dla gości 146 pokoi dwuosobowych oraz dwa apartamenty. Ponadto, w hotelu znajduje się centrum wellness & fitness, restauracja hotelowa i bar, w którym również można organizować spotkania firmowe dla 50 osób w ustawieniu teatralnym.

  Mercure Karpacz Resort sale konferencyjneMercure Karpacz Resort sale konferencyjne

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: