Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Karpacz Resort

Obrońców Pokoju 5, 58-540 Karpacz
www.skalnykarpacz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Subocz KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY 75752...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Karpacz Resort

Hotele Grupy Orbis wyróżnione na TOPHOTEL 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotele Grupy Orbis wyróżnione na TOPHOTEL 2012 - Mercure Karpacz Resort

  Uroczysta Gala wręczenia nagród TOPHOTEL 2012 odbyła się 24 listopada. To już 4 edycja konkursu firmy NETMEDIA i portalu hotele.pl, w którym są wyróżnione najlepsze hotele w Polsce, sklasyfikowane w 20 kategoriach.

   

   

   

   

     Mercure Skalny Karpacz i Mercure Mrongovia Resort & SPA zdobyły prestiżowe tytuły TOPHOTEL 2012. Dodatkowo wśród nominowanych w kategorii TOPHOTEL ECONOMY znalazły 2 obiekty Grupy Orbis: Etap Hotel Warszawa Centrum oraz ibis Łódź Centrum.


  Tytuł TOPHOTEL to uznawana w środowisku nagroda, która nobilituje i skutecznie promuje  poszczególne obiekty. Nominacje – 3 w każdej kategorii – zostały przyznane na podstawie popularności danego hotelu w systemach rezerwacyjnych NETMEDIA i systemach partnerskich. Głosy samych gości oraz przedstawicieli branży hotelarskiej zadecydowały, który nominowanych otrzyma tytuł TOPHOTEL. 

  Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych hoteli w Polsce. Doceniane są oryginalne i efektywne rozwiązania w zakresie funkcjonowania hoteli, logistyki i rezerwacji oraz designerskie projekty. 20 kategorii pozwala na zaprezentowanie potencjału polskich hoteli i wybór najlepszych w swoim rodzaju.

  W imieniu Grupy Hotelowej Orbis statuetki dla Mercure Skalny Karpacz i Mercure Mrongovia Resort&SPA odebrała Joanna Swierkosz, Dyrektor Marketingu, która tak podsumowała sukces: Cieszą nas kolejne nagrody i wyróżnienia dla naszych hoteli - jesteśmy dumni, że to sami goście oraz przedstawicieli branży doceniają to, jak się zmieniamy. Jako lider na polskim rynku z sukcesem wprowadzamy międzynarodowe standardy. Tytuły i nominacje w konkursie TOPHOTEL, które co roku zdobywamy – najlepiej świadczą o naszej pozycji i najwyższej jakości usług.


  Mercure Mrongovia Resort & SPA
  został najwyżej oceniony w kategorii TOPHOTEL LAKES. To wyjątkowe miejsce na Mazurach, położone nad Jeziorem Czos . Na gości czeka 213 wygodnych pokoi oraz bogata oferta SPA.  Jest to hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi i osób poszukujący spokoju.  Komfortowe SPA gwarantuje pełna odnowę i relaks, a piękne mazurskie szlaki zapraszają na wycieczki piesze i rowerowe.

   

  Mercure Skalny Karpacz zdobył tytuł TOPHOTEL MOUNTAINS 2011.  To potwierdza popularności tego obiektu wśród polskich i zagranicznych gości. Hotel jest malowniczo położony w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Doskonała lokalizacja – blisko centrum miasta oraz tuż przy szlakach turystycznych i narciarskich to wyjątkowa zaleta tego hotelu. Goście w Mercure Skalny Karpacz znajdą 146 komfortowych pokoi oraz 2 apartamenty. Szef kuchni hotelu dba o wyrafinowane i smaczne menu, a Centrum Wellness & Fitness zapewnia wypoczynek i relaks.

   


  ****
  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza blisko 60 obiektami w 25 miastach w Polsce i 1 hotelem w Wilnie na Litwie. Oferuje 10,5  tysiąca pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Etap/ibis budget, a także Orbis Hotels i Holiday Inn w Warszawie. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.  źródło: www.accor.com