Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Kasprowy Zakopane

Szymaszkowa, 34-500 Zakopane
www.kasprowy.pl

Kontakt do obiektu

Wojciech Matanyj Kierownik Sprzedaży 512 3...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 550 os.
bankiet 550 os.
nocleg 576 os.
Widok

Podpiszą umowę sprzedaży hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Podpiszą umowę sprzedaży hotelu - Mercure Kasprowy Zakopane

  18 września 2012 r. Grupa Orbis podpisała umowę przedwstępną sprzedaży obiektu w Zakopanem. Kupującym hotel jest należąca do Adama Bachledy-Curusia spółka Bachleda Grupa Inwestycyjna. Łączna cena nabycia nieruchomości to 52 mln złotych netto.

   

   

   

   

   

   


  Podpisana umowa jest wynikiem realizacji strategii „asset light”, mającej na celu restrukturyzację obecnego portfela hoteli i dalszy rozwój sieci hotelowej Orbis w oparciu m.in. o franczyzę i umowy o zarządzanie. Spółka planuje przekazanie hotelu w Zakopanem w dniu podpisania umowy przyrzeczonej w terminie do 31 grudnia 2012 r. Warunkiem jej podpisania jest uzyskanie zgody rady nadzorczej i walnego zgromadzenia akcjonariuszy Orbisu oraz zawarcie z nabywcą umowy franczyzy, na mocy której hotel Kasprowy pozostanie w sieci Mercure.

  Trzygwiazdkowy hotel Mercure Zakopane Kasprowy oddaje do dyspozycji gości 288 pokoi. Na terenie hotelu funkcjonują trzy restauracje - Kasprowy Przycup Inn, Alpejska i Zakopane oraz dwa bary - Night Club i Panorama. Dzięki 10 w pełni wyposażonym salom konferencyjnym, hotel jest w stanie sprostać potrzebom grup liczącym od 10 do 550 osób. Pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i są przystosowane do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów oraz eventów. Po całym dniu spędzonym na konferencji ich uczestnicy mogą odpocząć nad krytym basenem, w saunie lub na sali gier.

  źródło: www.accorhotels.com