Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Kasprowy Zakopane

Szymaszkowa, 34-500 Zakopane
www.kasprowy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Matanyj Kierownik Sprzedaży 512 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Kasprowy Zakopane

Podpiszą umowę sprzedaży hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Podpiszą umowę sprzedaży hotelu - Mercure Kasprowy Zakopane

  18 września 2012 r. Grupa Orbis podpisała umowę przedwstępną sprzedaży obiektu w Zakopanem. Kupującym hotel jest należąca do Adama Bachledy-Curusia spółka Bachleda Grupa Inwestycyjna. Łączna cena nabycia nieruchomości to 52 mln złotych netto.

   

   

   

   

   

   


  Podpisana umowa jest wynikiem realizacji strategii „asset light”, mającej na celu restrukturyzację obecnego portfela hoteli i dalszy rozwój sieci hotelowej Orbis w oparciu m.in. o franczyzę i umowy o zarządzanie. Spółka planuje przekazanie hotelu w Zakopanem w dniu podpisania umowy przyrzeczonej w terminie do 31 grudnia 2012 r. Warunkiem jej podpisania jest uzyskanie zgody rady nadzorczej i walnego zgromadzenia akcjonariuszy Orbisu oraz zawarcie z nabywcą umowy franczyzy, na mocy której hotel Kasprowy pozostanie w sieci Mercure.

  Trzygwiazdkowy hotel Mercure Zakopane Kasprowy oddaje do dyspozycji gości 288 pokoi. Na terenie hotelu funkcjonują trzy restauracje - Kasprowy Przycup Inn, Alpejska i Zakopane oraz dwa bary - Night Club i Panorama. Dzięki 10 w pełni wyposażonym salom konferencyjnym, hotel jest w stanie sprostać potrzebom grup liczącym od 10 do 550 osób. Pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i są przystosowane do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów oraz eventów. Po całym dniu spędzonym na konferencji ich uczestnicy mogą odpocząć nad krytym basenem, w saunie lub na sali gier.

  źródło: www.accorhotels.com