Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Dale 56, 32-222 Racławice
www.dosloncespa.pl

Kontakt do obiektu

Katarzyna Korepta Specjalista ds. sprzedaży internetowej 12 26...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 460 os.
bankiet 292 os.
nocleg 197 os.
Widok

Krakowski hotel ze specjalną ofertą dla osób, które chcą uciec przed EURO 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Krakowski hotel ze specjalną ofertą dla osób, które chcą uciec przed EURO 2012 - Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

  Obiekt przygotował specjalną ofertę dla osób, które nie chcą uczestniczyć w celebrowaniu odbywających się w naszym kraju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

  Hotel Dosłońce Conference & SPA nastawia się na przyjęcie podczas piłkarskich rozgrywek rodzin, które zechcą uciec z miast, gdzie entuzjaści sportu będą kibicować swoim drużynom. - W trakcie tegorocznych międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie, kilka  osób odwiedzających nasze stoisko pytało o termin rozgrywek i bynajmniej nie z powodu chęci uczestniczenia w nich - mówi Anna Ślusarczyk z Hotelu Dosłońce Conference & SPA. Turyści chcą uniknąć zamieszania związanego z meczami i omijają ten termin planując pobyt w Krakowie. Z pewnością do tyczy to również innych miast, ale w przypadku miast organizujących rozgrywki nie będzie miało to większych konsekwencji dla rynku hotelarskiego - dodaje.

  Oferta hotelu na czerwiec 2012 roku została przygotowana z myślą o całych rodzinach. - Specjalnie zorganizowana hotelowa strefa kibica, nie koliduje u nas z odpoczynkiem gości nie zainteresowanych świętem piłki nożnej. Odpowiednio duży ekran zapewni fanom komfort oglądania każdego meczu, a dodatkowo w czasie między rozgrywkami można zrelaksować się w SPA, popływać – przekonuje Grażyna Leja z Hotelu Dosłońce Conference & SPA. Przedstawiciele hotelu mają też nadzieję, że w czasie gdy mężczyźni będą dopingować swoje ulubione drużyny w hotelowej strefie kibica, ich partnerki życiowe ochoczo udają się na pakiet zabiegów. - Dla Pań, które trakcie Euro przyjdą do nas z koleżanką mamy gratisowe zabiegi, wejściówki do strefy wellness. Z kolei w pakietach pobytowych z noclegiem proponujemy specjalne zniżki na zabiegi – dodaje Dagmara Leja ze Słonecznego SPA w Hotelu Dosłońce Conference & SPA.

  źródło: www.dosloncespa.pl

Oferty specjalne

 • Jesień w Dosłońcu

 • Rodzinna Majówka Dosłońca 2012

  Rodzinna Majówka Dosłońca 2012 Zapraszamy całe rodziny do skorzystania z wypoczynku w Dosłońcu podczas Długiego Weekendu Majowego! Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla maluchów. Sam zdecyduj na jak długo chcesz przyjechac i z jakich atrakcji chcesz skorzystać..! Cena za...
 • Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy

  Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy 7-10 czerwiec 2012 w Hotelu Dosłońce**** Conference & SPA Soczyste truskawki, ukwiecone łąki i sielski krajobraz Polskiej wsi… taki powinien być początek lata! 4 dniowy pobyt Specjalna Cena pakietu: 696 zł od osoby...
 • Sezon wiosenny w Hotelu Dosłońce Conference & SPA otwarty

  Wiosna zagościła w Hotelu Dosłońce nie tylko dlatego, że słońce mocniej przygrzewa. Już od marca można skorzystać z nowych wiosennych zabiegów a w majowy długi weekend przypieczętować nowy sezon mocnym energetycznym akcentem w rytmie salsy.
 • Prawdziwe Święta w Hotelu Dosłońce