Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Dale 56, 32-222 Racławice
www.dosloncespa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Korepta Specjalista ds. sprzedaży internetowej 12 26...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Krakowski hotel ze specjalną ofertą dla osób, które chcą uciec przed EURO 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Krakowski hotel ze specjalną ofertą dla osób, które chcą uciec przed EURO 2012 - Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

  Obiekt przygotował specjalną ofertę dla osób, które nie chcą uczestniczyć w celebrowaniu odbywających się w naszym kraju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

  Hotel Dosłońce Conference & SPA nastawia się na przyjęcie podczas piłkarskich rozgrywek rodzin, które zechcą uciec z miast, gdzie entuzjaści sportu będą kibicować swoim drużynom. - W trakcie tegorocznych międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie, kilka  osób odwiedzających nasze stoisko pytało o termin rozgrywek i bynajmniej nie z powodu chęci uczestniczenia w nich - mówi Anna Ślusarczyk z Hotelu Dosłońce Conference & SPA. Turyści chcą uniknąć zamieszania związanego z meczami i omijają ten termin planując pobyt w Krakowie. Z pewnością do tyczy to również innych miast, ale w przypadku miast organizujących rozgrywki nie będzie miało to większych konsekwencji dla rynku hotelarskiego - dodaje.

  Oferta hotelu na czerwiec 2012 roku została przygotowana z myślą o całych rodzinach. - Specjalnie zorganizowana hotelowa strefa kibica, nie koliduje u nas z odpoczynkiem gości nie zainteresowanych świętem piłki nożnej. Odpowiednio duży ekran zapewni fanom komfort oglądania każdego meczu, a dodatkowo w czasie między rozgrywkami można zrelaksować się w SPA, popływać – przekonuje Grażyna Leja z Hotelu Dosłońce Conference & SPA. Przedstawiciele hotelu mają też nadzieję, że w czasie gdy mężczyźni będą dopingować swoje ulubione drużyny w hotelowej strefie kibica, ich partnerki życiowe ochoczo udają się na pakiet zabiegów. - Dla Pań, które trakcie Euro przyjdą do nas z koleżanką mamy gratisowe zabiegi, wejściówki do strefy wellness. Z kolei w pakietach pobytowych z noclegiem proponujemy specjalne zniżki na zabiegi – dodaje Dagmara Leja ze Słonecznego SPA w Hotelu Dosłońce Conference & SPA.

  źródło: www.dosloncespa.pl

Oferty specjalne

 • Jesień w Dosłońcu

 • Rodzinna Majówka Dosłońca 2012

  Rodzinna Majówka Dosłońca 2012 Zapraszamy całe rodziny do skorzystania z wypoczynku w Dosłońcu podczas Długiego Weekendu Majowego! Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla maluchów. Sam zdecyduj na jak długo chcesz przyjechac i z jakich atrakcji chcesz skorzystać..! Cena za...
 • Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy

  Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy 7-10 czerwiec 2012 w Hotelu Dosłońce**** Conference & SPA Soczyste truskawki, ukwiecone łąki i sielski krajobraz Polskiej wsi… taki powinien być początek lata! 4 dniowy pobyt Specjalna Cena pakietu: 696 zł od osoby...
 • Sezon wiosenny w Hotelu Dosłońce Conference & SPA otwarty

  Wiosna zagościła w Hotelu Dosłońce nie tylko dlatego, że słońce mocniej przygrzewa. Już od marca można skorzystać z nowych wiosennych zabiegów a w majowy długi weekend przypieczętować nowy sezon mocnym energetycznym akcentem w rytmie salsy.
 • Prawdziwe Święta w Hotelu Dosłońce