Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Dale 56, 32-222 Racławice
www.dosloncespa.pl

Kontakt do obiektu

Katarzyna Korepta Specjalista ds. sprzedaży internetowej 12 26...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 460 os.
bankiet 292 os.
nocleg 197 os.
Widok

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA dołączył do Grupy Orbis

Data aktualności: 20-11-2013

 • Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA dołączył do Grupy Orbis - Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA
  Grupa Hotelowa Orbis powiększyła swoją sieć o kolejny franczyzowy obiekt. Już 1 lutego 2014 r. do rodziny hoteli Mercure dołączy Hotel Dosłońce Conference & SPA, który od tej pory będzie nosił nazwę Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.
   
  Należący do firmy Start Travel. hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań sale konferencyjne o łącznej powierzchni 550 mkw., a także restaurację, bar oraz centrum SPA & Wellness z basenem i jacuzzi. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 67 pokoi i apartamentów. Otoczenie hotelu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi - przy obiekcie funkcjonują: pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, stadnina oraz wypoyczalnia rowerów. 
   
  Doceniany przez organizatorów imprez
   
  - Hotel Dosłońce to nowoczesny kompleks konferencyjno-wypoczynkowy, który wkrótce dołączy do sieci Mercure. Tak organizatorzy i uczestnicy imprez typu MICE jak i turyści cenią szeroką ofertę oraz wysoki standard usług - mówi Małgorzata Morek, Dyrektor ds. Rozwoju Franczyzy Orbis SA. - Liczymy, że partnerstwo z najmocniejszą w Polsce siecią hotelową przyniesie nam nowe rozwiązania w zakresie marketingu, sprzedaży, a także działań operacyjnych. Cieszymy się, że Grupa Orbis przyjęła Hotel Dosłońce do swego grona, dzięki czemu wzmocnimy naszą konkurencyjność na rynku hoteli konferencyjnych i SPA w południowej Polsce - dodaje Dagmara Leja, dyrektor hotelu Dosłońce.

Oferty specjalne

 • Jesień w Dosłońcu

 • Rodzinna Majówka Dosłońca 2012

  Rodzinna Majówka Dosłońca 2012 Zapraszamy całe rodziny do skorzystania z wypoczynku w Dosłońcu podczas Długiego Weekendu Majowego! Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla maluchów. Sam zdecyduj na jak długo chcesz przyjechac i z jakich atrakcji chcesz skorzystać..! Cena za...
 • Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy

  Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy 7-10 czerwiec 2012 w Hotelu Dosłońce**** Conference & SPA Soczyste truskawki, ukwiecone łąki i sielski krajobraz Polskiej wsi… taki powinien być początek lata! 4 dniowy pobyt Specjalna Cena pakietu: 696 zł od osoby...
 • Sezon wiosenny w Hotelu Dosłońce Conference & SPA otwarty

  Wiosna zagościła w Hotelu Dosłońce nie tylko dlatego, że słońce mocniej przygrzewa. Już od marca można skorzystać z nowych wiosennych zabiegów a w majowy długi weekend przypieczętować nowy sezon mocnym energetycznym akcentem w rytmie salsy.
 • Prawdziwe Święta w Hotelu Dosłońce