Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Dale 56, 32-222 Racławice
www.dosloncespa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Korepta Specjalista ds. sprzedaży internetowej 12 26...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA dołączył do Grupy Orbis

Data aktualności: 20-11-2013

 • Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA dołączył do Grupy Orbis - Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA
  Grupa Hotelowa Orbis powiększyła swoją sieć o kolejny franczyzowy obiekt. Już 1 lutego 2014 r. do rodziny hoteli Mercure dołączy Hotel Dosłońce Conference & SPA, który od tej pory będzie nosił nazwę Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.
   
  Należący do firmy Start Travel. hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań sale konferencyjne o łącznej powierzchni 550 mkw., a także restaurację, bar oraz centrum SPA & Wellness z basenem i jacuzzi. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 67 pokoi i apartamentów. Otoczenie hotelu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi - przy obiekcie funkcjonują: pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, stadnina oraz wypoyczalnia rowerów. 
   
  Doceniany przez organizatorów imprez
   
  - Hotel Dosłońce to nowoczesny kompleks konferencyjno-wypoczynkowy, który wkrótce dołączy do sieci Mercure. Tak organizatorzy i uczestnicy imprez typu MICE jak i turyści cenią szeroką ofertę oraz wysoki standard usług - mówi Małgorzata Morek, Dyrektor ds. Rozwoju Franczyzy Orbis SA. - Liczymy, że partnerstwo z najmocniejszą w Polsce siecią hotelową przyniesie nam nowe rozwiązania w zakresie marketingu, sprzedaży, a także działań operacyjnych. Cieszymy się, że Grupa Orbis przyjęła Hotel Dosłońce do swego grona, dzięki czemu wzmocnimy naszą konkurencyjność na rynku hoteli konferencyjnych i SPA w południowej Polsce - dodaje Dagmara Leja, dyrektor hotelu Dosłońce.

Oferty specjalne

 • Jesień w Dosłońcu

 • Rodzinna Majówka Dosłońca 2012

  Rodzinna Majówka Dosłońca 2012 Zapraszamy całe rodziny do skorzystania z wypoczynku w Dosłońcu podczas Długiego Weekendu Majowego! Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla maluchów. Sam zdecyduj na jak długo chcesz przyjechac i z jakich atrakcji chcesz skorzystać..! Cena za...
 • Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy

  Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy 7-10 czerwiec 2012 w Hotelu Dosłońce**** Conference & SPA Soczyste truskawki, ukwiecone łąki i sielski krajobraz Polskiej wsi… taki powinien być początek lata! 4 dniowy pobyt Specjalna Cena pakietu: 696 zł od osoby...
 • Sezon wiosenny w Hotelu Dosłońce Conference & SPA otwarty

  Wiosna zagościła w Hotelu Dosłońce nie tylko dlatego, że słońce mocniej przygrzewa. Już od marca można skorzystać z nowych wiosennych zabiegów a w majowy długi weekend przypieczętować nowy sezon mocnym energetycznym akcentem w rytmie salsy.
 • Prawdziwe Święta w Hotelu Dosłońce