Grupa Hotelowa Orbis powiększyła swoją sieć o kolejny franczyzowy obiekt. Już 1 lutego 2014 r. do rodziny hoteli Mercure dołączy Hotel Dosłońce Conference SPA, który od tej pory będzie nosił nazwę Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference SPA.

Należący do firmy Start Travel. hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference SPA oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań sale konferencyjne o łącznej powierzchni 550 mkw., a także restaurację, bar oraz centrum SPA Wellness z basenem i jacuzzi. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 67 pokoi i apartamentów. Otoczenie hotelu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi - przy obiekcie funkcjonują: pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, stadnina oraz wypoyczalnia rowerów. 

Doceniany przez organizatorów imprez

- Hotel Dosłońce to nowoczesny kompleks konferencyjno-wypoczynkowy, który wkrótce dołączy do sieci Mercure. Tak organizatorzy i uczestnicy imprez typu MICE jak i turyści cenią szeroką ofertę oraz wysoki standard usług - mówi Małgorzata Morek, Dyrektor ds. Rozwoju Franczyzy Orbis SA. - Liczymy, że partnerstwo z najmocniejszą w Polsce siecią hotelową przyniesie nam nowe rozwiązania w zakresie marketingu, sprzedaży, a także działań operacyjnych. Cieszymy się, że Grupa Orbis przyjęła Hotel Dosłońce do swego grona, dzięki czemu wzmocnimy naszą konkurencyjność na rynku hoteli konferencyjnych i SPA w południowej Polsce - dodaje Dagmara Leja, dyrektor hotelu Dosłońce.