Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Airport Hotel Okęcie

17 Stycznia 24, 02-146 Warszawa
www.airporthotel.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Iwona Głuchowska Dyrektor Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Airport Hotel Okęcie
 • ,

Będzie miał nowe sale konferencyjne

Data aktualności: 14-06-2013

 • Będzie miał nowe sale konferencyjne - Airport Hotel Okęcie

   Trwa rozpoczęta w listopadzie 2012 r. rozbudowa czterogwiazdkowego hotelu, zlokalizowanego przy ulicy 17-go Stycznia w Warszawie, nieopodal międzynarodowego portu lotniczego Okęcie.

   
   
   
   
   
   
   
  Koncepcja rozbudowy Airport Hotel Okęcie zakłada, iż istniejący budynek Hotelu zostanie powiększony o cześć hotelową, ze specjalnie zaprojektowanymi pokojami dla gości VIP oraz o część konferencyjną.  Nowoczesny hotel po rozbudowie będzie wyróżniał się na tle innych hoteli tej klasy zlokalizowanych w okolicy jedną z większych powierzchni bankietowo-konferencyjnych, przystosowaną do organizacji dużych imprez typu kongresy, konferencje, seminaria i bankiety. W wyniku planowanej rozbudowy powierzchnia usługowa hotelu wzrośnie prawie trzykrotnie.
   
  Wejście główne do budynku pozostanie w tym samym miejscu co aktualnie, powiększeniu ulegnie natomiast hol recepcyjny. Drugie niezależne wejście w nowej części obiektu prowadzić będzie bezpośrednio do centrum konferencyjnego, które zlokalizowano na parterze i na pierwszym piętrze.  W części konferencyjnej na parterze znajdą się dwie nowe sale konferencyjne, które po połączeniu będą miały powierzchnię 300 m². Na pierwszym piętrze zaprojektowano 3 obszerne sale konferencyjno-bankietowe o wysokości powyżej 5.0 metrów oraz 3 mniejsze sale konferencyjne, które w sumie utworzą obszar ponad 700 m² powierzchni konferencyjnej. Sale będą przedzielone mobilnymi ścianami systemowymi, które po złożeniu i w połączeniu z holem udostępnią powierzchnię ponad 900 m².
   
  W sumie Airport Hotel Okęcie po rozbudowie zaproponuje swoim gościom 15 sal konferencyjnych i bankietowych. Komplementarnym dopełnieniem nowoczesnego centrum konferencyjnego będzie rozbudowana część hotelowa i gastronomiczna hotelu. Na parterze budynku projekt koncepcyjny zakłada powiększenie powierzchni istniejącej Restauracji Mirage. Będą tu również zlokalizowane dwa bary: istniejący Jet Bar, którego powierzchnia zostanie powiększona oraz nowy bar przylegający do części konferencyjnej a także kawiarnia.
   
  Inwestor pomyślał także o wygodzie i relaksie gości, zlecając projekt nowoczesnych pomieszczeń rekreacyjnych dla gości hotelowych. Istniejący parking strzeżony na poziomie -1, zostanie powiększony i udostępni gościom hotelu ponad 160 miejsc postojowych. Dodatkowo Inwestor zaprojektował obszerny parking zewnętrzny.
   
  W wyniku rozbudowy liczba pokoi w Airport Hotel Okęcie wzrośnie z aktualnych 170 do 263, które będą zajmowały piętra od II do IX. Na X piętrze usytuowano bar oraz klub nocny o łącznej powierzchni ponad 380 m², z piękną panoramą Warszawy oraz możliwością podziwiania startujących i lądujących samolotów.
   
  Inwestor nowego projektu - spółka Koncept 2000, jest także właścicielem obecnie funkcjonującego obiektu – Airport Hotel Okęcie. Projekt i aranżację architektoniczną opracowało biuro Decorum.  Planowane zakończenie wszystkich prac oraz oddanie obiektu do użytku, przewidziane jest na połowę 2014 roku.
   

Oferty specjalne